Tento prodejce dočasně znemožnil nákup svého zboží až do 21.3.2039 00:00 z důvodu "Prodej dočasně uzavřen".
Obchod byl automaticky uzavřen z důvodu neaktivity.
Profil uživatele
ateliersperk
Prodávající
DOLNÍ BĚLÁ
Registrace: 15.10.2008

Vítejte na naší stránce zde na Fléru a dovolte nám krátké představení. Mnozí asi naše šperky budete znát, ale trocha historie není na závadu. Šperky tvořím již od mládí, zprvu jen pro potěšení mých přátel a později i mojí ženy. Za tu dobu jsem vyzkoušel nejrůznější techniky a materiály, od dřeva přes rohovinu a mosaz. Asi před 12 lety jsem začal se šperkem profesionálně a od té doby tvořím téměř výhradně z oceli. Posléze se ke mě připojila i moje žena, tu uchvátilo sklo a technologie fusing. Od té chvíle se naše tvorba prolíná a dolňuje navzájem. Náš atelier Šperk přinesl již mnoho radosti jak nám tak i našim zákazníkům.

Šperku věnujeme při výrobě maximální profesní řemeslnou péči. kde je potřeba šperky letujeme stříbrem nebo svařujeme v ochranné atmosféře. Používáme výhradně komponenty vlastní výroby, ketlovací jehly, náušnicové háčky, zapínání S či OT, řezané kroužky...

Než šperk opustí naši dílnu dostává konečný finiš. Šperky i komponenty strojně brousíme  a následně leštíme do vysokého lesku.

Náš sortiment pokrývá celou škálu šperků od ozdob a spon do vlasů až po Vaše nožky. Ty vám ozdobíme řetízkem na kotník či prstýnkem.

Šperky z kovu vyrábí Miloš, jsou ručně dělané, kované a posléze broušené a leštěné. Tím dosahujeme té nejvyšší kvality povrchu. Šperk není třeba dál nijak udržovat. Inspirací pro design šperku byly původně velice jednoduché keltské motivy a samozřejmě vy naše zákaznice. 

Šperky ze skla tvoří Hanka. Jedná se o osobitý a originální šperk jehož kvality ocenily již zákaznice snad z celého světa. Sklo je nádherný materiál a každý kousek z naší dílny je neopakovatelným originálem. 

U mnohých šperků se setkáte s námi oběma, kombinujeme tvoříme a dolňujeme se navzájem. A budeme moc rádi, budou-li se Vám naše šperky zde líbit.

 

Hanka a Miloš Vetenglovi

Způsob dopravy
Šperky zasíláme v ČR v bublinkové obálce na luxusní dárkové kartě
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím