Dodací lhůta se s ohledem na naše ne zrovna moc spolupracující děti :) může bohužel mírně lišit, zboží se však snažím odeslat nejdéle do 10 dnů od přijetí platby. Děkuji za pochopení.
Profil uživatele
atticds
Prodávající
Rumburk
Registrace: 12.7.2014

 

Vítejte! :)...jsem moc ráda, že jste nakoukli. :-)


Hledáte vkusné dekorace na oslavu vašeho potomka? Potřebujete vytvořit vlastní plakát do dětského pokoje? Chcete někoho obdarovat např. svatebním plakátem, vytvořit pozvánku na křtiny nebo dekorace na jakoukoliv životní událost? Sháníte milníkové kartičky pro novorozené miminko?
Pak jste tu zcela správně.

V mé nabídce najdete spoustu již vytvořených setů dekorací pro narozeninové oslavy, obrázků k zarámování, poukazů, blahopřání, oznámení o narození, milníkových kartiček na focení a mnoho dalšího...

A pokud si nevyberete, napište mi zprávu a domluvíme se na tvorbě dekorací přímo Vám na míru - budu online jak jen to s malým miminkem a tříleťákem půjde. :)CENÍK dekorací zašlu na vyžádání. SEZNAM možných dekorací dle domluvy. 

Ukázka narozeninových setu a jiných dekorací:DEKORACE DO DĚTSKÉHO POKOJÍČKU

  • Hotové dekorace - Odkaz na stažení Vámi vybraného obrázku Vám zašlu co nejdříve po obdržení platby na účet, obvykle nejdéle do 2 dnů. 
  • Dekorace vytvořené na přání či upravené na míru - Pokud máte zájem o jiný obrázek, než mám v aktuální nabídce, např. vytvoření dle Vaší předlohy, obrázek dle zařízení dětského pokojíčku apod. ráda Vám jej vyrobím. Dodání bývá podle aktuální zatíženosti, většinou ale do 3-5 dnů.  


NAROZENINOVÝ SET NA PŘÁNÍ


Výroba grafického návrhu se řídí dle pořadníku zakázek, který se řídí daty pořádání oslav. Pokud budete chtít mít dekorace vytvořené dříve než 1-2 týdny před pořádáním párty, upozorněte mne na to při objednání. Děkuji.

  • Balíčky odesílám většinou 2x týdně (po, čt). 
  • Číslo zásilky Vám ráda sdělím na vyžádání.

UPOZORNĚNÍ K BAREVNOSTI

Upozorňuji, že barvy a barevnost výsledných tiskovin se oproti ilustračním fotografiím v nabídce mohou mírně lišit. Tato skutečnost je dána na základě různých zobrazovacích medií, tedy vy i já můžete vidět na svém displeji barvy maličko jinak a zvolená tisková technologie bohužel může taktéž některé barvy malinko pozměnit. Tuto skutečnost bohužel nelze brát jako důvod k reklamaci.

Způsob dopravy
Zboží je odesíláno přes Českou poštu. Ceny se řídí aktuálním ceníkem ČP + balné.
Obchodní podmínky

1.Obchodní podmínky prodávající atticds

1.1 Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce atticds prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz/atticds. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.
2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.
2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost, vyplnění jména, váhy, data a pod.) Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.
2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).
3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.
3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou). 3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.
3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu
3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.
4.2. Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.
4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena na požádání elektronická faktura. Kupující má možnost si ji sám vytisknout. Faktura slouží zároveň jako záruční list.
4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího (účet je vedený u Komerční banky nebo Pay Pal). Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.
5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučený balíček, cenný balík, případně jako balík na poštu nebo balík do ruky, dle předchozí domluvy případně uvedeného způsobu u zboží. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty.
5.3. Prodávající si vyhrazuje právo navýšit poštovné za tyto služby dle aktuálního ceníku České pošty.

6. Ochrana osobních údajů
6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 01. ledna 2015.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
371391
23.3.2015 Přidán nový set obrázků vytvořený na přání:
www.fler.cz/zbozi/set-obr...

Máte také své vlastní přání? Neváhejte mne kontaktovat. :)

A.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.