Domů Profil prodejce Aucko
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 minut.
  • Modřice, ČR
  • 3 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (4) 100%
Nadšenci: 5
Aktivita: aktivní
Prodáno: 3
Registrace: 9.1.2011
Město: Modřice
Stát: ČR

Aucko

/ Prodávající
Novinky
106476
10.1.2013 Konečně jsem měla trochu času zapracovat na fotkách, tak snad se Vám budou líbit.

Jmenuji se Ivana, tady Aucko.

Výrobky jsou dělané s láskou a chutí (v nekuřáckém prostředí). Obrázky a samolepky jsou testovány na našem synkovi (téměř tříletém), který je mi zároveň inspirací. Pokud pozná už při kreslení tužkou, co na obrázku je a směje se na to, má cenu pokračovat, jinak ne.

U šperků naopak vítězí moje fintivost, musí se líbit mně :-). Tvořím tedy jen to, co bych chtěla sama nosit či nosím. "Trochu" mi to komplikuje (ne)dostupnost materiálu - mám přesnou představu a nakonec z obchodů s materiálem přinesu něco úplně jiného, co mě zaujalo a pak si lámu hlavu nad kombinacemi, aby výsledek stál za to a příjemně se nosil. A to je právě to, co mě na tvoření baví.

Věci vzniklé kombinací malby a decoupage jsou pro mě symbiozou relaxace (malování) a opravdového soustředění (decoupage). Obojí tak vítané, když je člověk na mateřské...:-)

 

A obecné info:

Obrázky jsou každý originál, u šperků občas udělám 2-3 kusy téměř stejné, záleží na dostupnosti materiálu a oblíbenosti. Samolepky mají podobný základ, ale každá sada (momentálně džungle) se něčím odlišuje. Časem bych chtěla nabídku rozšířit o služby interiérového poradce (především návrh dispozice či konkrétních kusů nábytku, tj. vizualizace pro objednavatele a konkrétní zadání pro řemeslníky)

Mám ráda výzvy a nejradši tvořím poprvé, takže pokud se Vám něco líbí, ale chtěli byste to trochu (nebo i hodně :-) ) jinak, pište, věřím, že se domluvíme.

Co se poštovného týče, účtuji co nejmenší dle platného ceníku České pošty (při více kusech jen jedno, při objednávce nad 600 Kč až do odvolání žádné). Po domluvě je možný i osobní odběr v Modřicích, Brně, eventuálně v Pelhřimově a Humpolci.

Doba dodání dle domluvy, nejkratší hned po připsání peněz na účet, nejdelší 3 týdny (odeslání zásilky).

Pokud jste vydrželi číst až sem, přeji Vám krásný den a těším se na případné objednávky.

Ukázka tvorby:

//www.fler.cz/fotogalerie/list?ida=6170

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Zboží

Další zboží od Aucko

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--