Profil uživatele
AZtečka
Prodávající
Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
Registrace: 21.5.2012

Vítejte. Těší mě Váš zájem dozvědět se o mně a mých výtvorech více.

Korálkováním a jiným tvořením se zabývám odmalička. Ze strany otce jsem zdědila jakési umělecké nadání. Táta se často směje, že je "černé ovce rodiny", protože nehraje na žádný hudební nástroj. Vrhl se proto alesponˇ na malování a tvoření z provazů.

V rodině mé matky se zase dědí "cit pro tajemno". Babička a děda byli lidé spjatí s přírodou, často podle chování zvířat a způsobu jakým se po okolí šíří zvuk ze vzdálenějších míst určovali jaké bude počasí, najednou prostě věděli kdo přichází aniž by ho viděli a podobně.

Mám veliké štěstí, že se u mně tyto vlohy sešly a vytvořily originální, někdy vskutku bláznivou ženu. Energie, které cítím, se snažím přenášet do svých výrobků. Zajímám se o původní mytologii Yoruba, která pochází z Afriky, a odtamtud se dostala například do Brazílie a položila základ místní kultuře - samba, capoeira... Své výrobky mohu také na požádání energií Yorubských duchů či bohů chcete - li "nabít", aby pak přinášely svému nositeli i další užitek kromě vzhledu. V Brazílii a dalších zemích je tento nábožensko magický odkaz stále živý. Osobně této pomoci využívám a zaznamenané účinky překračují možnost, že jde pouze o náhodu.

Zárovenˇ se zabývám chovem zvířet, šiju pro ně pelíšky, zateplení na přepravky, tašky na přenášení... a zvířata také léčím a rehabilituji pomocí přístroje ZOOdens.

Učím se "léčit rukama" a "vidět". Hraju na domorodé hudební nástroje a trénuji capoeiru (jako žačka :-D)

 

Své výrobky zasílám poštou ihned po připsání peněz na můj účet nebo na dobírku. Záleží tedy na Vás jak rychle je budete mít doma.

 

Mnoho spokojenosti nejen s "mými věcmi" Vám přeje AZtečka

Způsob dopravy
Česká pošta. Cena poštovného platí pro platbu předem na účet.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím