Profil uživatele
Azurek
Prodávající
Chomutov
Registrace: 7.6.2013

 

Vítejte

 

Výrobu šperků jsem zahájila v roce 2011. Dostala jsem se k nim přes mou tetu a začalo mne to velmi bavit. Od mala jsem byla kreativnější, zřejmě po mamince. Na fleru jsem už přes rok, ale měla jsem jiný profil (dosáhla jsem konečně plnoletosti) a doufám, že to díky novému  konečně rozjedu a potěším i někoho jiného než své kamarádky a mamčiny známé :).

Šperky vyrábím ve volném čase, ale vzhledem k tomu, že se chystám na vysokou ho moc nemám :D.

Snážím se stále vyrábět nové a nové věci, inspiruji se tady na fleru, ale snažím se nekrást nápady, ikdyž občas něco vyrobím, jsem z toho nadšená a pak zjistím, že to už někoho napadlo. Takový problém však trápí asi každého šperkaře. Snažím se zaměřovat šperky i na svůj hudební obor - tedy konzervatoř, takže u mě najdete (později) různé nárámky, náhrdelníky a náušnice s nástroji, notami či klíči.

 

 

Svůj historický stánek vlastním několik let a účastním se různých trhů (především o prázdninách, ve školním roce to nejde) - byla jsem na lázeňské sezóně v Teplicích, v Březně u Chomutova a jiných městech.

 

 

Doufám, že někoho mé šperky osloví a potěší.

 

Azurek

 

 

Děkuji za případná či dokonce katessa.blog.cz..

Způsob dopravy
Zboží posílám přes českou poštu, úhledně zabalím. Křehké věci obzvlášť důkladně zabalím ! :)
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
558199
20.10.2016 Chystám novou várku tylových sukniček :-). Během dvou týdnů by měly být dostupné. Můžete se těšit i na podzimní tématiku :-)))
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím