Profil uživatele
Babiččiny hračky
Prodávající
Kojetín
Registrace: 27.2.2016

Jmenuji se Květa a jsem babička, dnes už téměř odrostlých vnoučat.

Kromě péče o domácnost a moji zahrádku, relaxuji u ručních prácí, hlavně u háčkování. Moc se mi líbí háčkovat hračky pro potěšení a radost dětí. Vždycky se těším, jestli se ty malé postavičky budou líbit.

Věcičky jsou háčkované ze 100% bavlny od výrobce Niťárna Česká Třebová a jsou vyplněné antialergickou PES výplní. Příze je certifikovaná jako hygienicky nezávadná pro děti do tří let. Výrobky lze udržovat jemným, ručním praním, vymačkáním a sušením na ručníku.

Protože se jedná o handmade a každý výrobek je vlastně originál, lze předpokládat, že se stejné postavičky mohou od sebe lišit.

Pokud si budete chtít objednat nějakou věcičku, která se vám bude líbit a budete si přát jiné, třeba barevné provedení, určitě se dohodneme a já se budu snažit vám vyhovět.

Svoje výrobky posílám jako doporučenou zásilku. Jsou opatřeny bublinkovou fólií proti poškození. Pokud jsou skladem, zboží posílám hned po připsání úhrady na účet.Výrobky na objednávku mají dodací lhůtu po vzájemné dohodě, v závislosti na dostupnosti materiálu.

Cena doporučené zásilky je 64,- Kč, dle nových tarifů České pošty platných od 1.5.2016. Pokud budete chtít poslat třeba dva výrobky, počítejte, prosím, s vyšším poštovným. U takové objednávky cenu za přepravu před přijetím ještě upravím.

Nakoukněte do mého obchůdku a pokud se vám budou moje výrobky líbit, napište, nebo ohodnoťte třeba srdíčkem.

Těším se na vaši návštěvu! 

 

 

 

 

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
754820
13.10.2018 Dnes se můžete podívat na novou postavičku - Vánoční skřítek Frantiček
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.