Domů Profil prodejce Babolatek
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Brno, ČR
  • 26 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (23) 100%
Nadšenci: 5
Aktivita: aktivní
Prodáno: 26
Registrace: 30.7.2010
Město: Brno
Stát: ČR

Babolatek

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Ráda bych Vás přivítala ve svém novém malinkatém obchůdku. Manžel o mě říká, že jsem taková babka bylinkářka a květinářka, která se po dobu dlouhého studia VŠ snažila najít něco co by ji rozptýlilo od všech starostí a povinností. Osud mě zavedl zde na Fler, kam jsem si chodila pro inspiraci a vždycky jsem obdivovala kolik krásných věcí a hlavně kolik nadaných lidí tady je.

Mám ráda přírodní materiály, bylinky, květiny a když mám chvíli volna hned se dívám co bych si vyrobila za věneček nebo kytičku. Mým velkým koníčkem je zahrada, pěstuju plno druhů květin, ze kterých pak vyrábím své zboží. Dále je to patinování, ubrousková technika a vše čím si můžu vylepšit bydlení. Zatím jsem zde byla jako spokojená nakupující, ale dodalo mi to odvahu také zkusit vystavit svoje výrobky na prodej. Začínám tedy po skromnu:), ale doufám, že za čas si vytvořím i já svůj malý obchůdek jako řada z vás.

Nepřehlédněte velmi nízké poštovné, aby jste nemuseli platit penízky navíc. Ve většině případů účtuji poštovné 25 Kč, a to i při odběru většího množství cenu nezvyšuji. Balíčky zasílám kurýrem, takže odpadá možnost potlučení poštou. Dodání do druhého dne. V Brně je možný i osobní odběr.

Pozor! Milé nakupující moc Vám děkuji za objednávky, na kytičky jsem dala dodací lhůtu 2 týdny z důvodu stěhování do nového bydlení, ale pokud by jste na zboží spěchaly,tak se určitě domluvíme a já kytičky pošlu do týdne. Platí do 1.11 pak opět vše ihned posílám:)Děkuji za pochopení

Přeji Vám krásný den

Alexandra  

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Babolatek

Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--