Domů Profil prodejce Bajoch
Alena Vondrová
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
  • Blansko, ČR
  • 214 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (133) 100%
Nadšenci: 385
Aktivita: aktivní
Prodáno: 214
Registrace: 20.12.2008
Město: Blansko
Stát: ČR

Bajoch

/ Prodávající
Novinky
941150
30.3.2021 Nesmělé sluneční paprsky nakoukly i do kategorie náušnice (případne plstění).

Srdečně vítám všechny, co aktivně vyhledali či náhodně zabloudili na můj profil.

Jsem tak trochu Stydlín, a proto bude moje představení se tak trošku nesmělé. Jmenuji se po babičce Alena a příjmení mám již po své drahé polovičce. Bydlím nedaleko Brna v malém městečku, které je bránou do chráněné krajinné oblasti Moravský Kras. Po úspěšném ukončení studia jsem se vrhla do víru života výdělečně činných, a tak byste mě mohli zahlédnout pobíhat po nemocnici v bílém oblečku a s fonendoskopem na krku. V součásné době se ale věnuji naší malé radosti.

Bohužel jsem po mamince nezdědila um krásně malovat. Naštěstí trošku "uměleckého cítění" na mě geny přenesly, a tak aspoň navlékám titěrné i obří korálky na nejrůznější návlekový materiál. Tato záliba mě chytla asi před pár lety a už mě nepustila. A já jsem tomu ráda, protože si, když se zrovna nevztekám, že mi něco nejde, odpočnu od každodenního spěchu.

Často na toulky přírodou a městy beru svého asi kilového "mazlíka" a fotím krásy kolem sebe. Některé fotografie Vám nabízím i zde. Při jejich objednání Vám je zašlu v elektonické podobě v původním rozlišení a velikosti na Vámi určený e-mail.

Přeji všem návštěvníkům mé galerie zde na fler pěkné pokoukání a příjemné nakupování.

P.S. Pokud byste se chtěli na něco zeptat ohledně výrobků ať už dostupných, či nedostupných, není nic jednoduššího než mi napsat vnitřní poštou. Alergikům mohu nabídnout výměnu háčků na náušnicích za háčky stříbrné za doplatek 25 Kč. Jednotlivé díly sad a souprav (náušnice, náhrdelník a náramek) lze po domluvě zakoupit i jednotlivě.

Pro Vás, co se chtějí o mně dozvědět více, tady naleznete rozhovor vytvořený v rámci klubu Fler prodejci pod lupou.

Způsob dopravy
Zakoupené zboží balím do bublinkové obálky. Dopravu k nakupujícímu uskutečňuji prostřednictvím České pošty ve formě doporučené zásilky, nebo i přes zásilkovnu. Možné je i osobní předání v Blansku (a blízkém okolí) a také v Brně v Řečkovicích.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Bajoch

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--