Profil uživatele
bakterka
Prodávající
Dobřichovice
Registrace: 24.3.2010

Šlápnul vedleKrásný den všem

Jmenuji se Lenka a šatičky které tu nabízím vyrábím doma se svým autistickým synem. Vlastně to začalo tím, že jsem se docela zakulatila a oblečení co prodávají v obchodech v nadměrných velikostech se mi moc nelíbilo a tak jsem se rozhodla si něco hezkého nabatikovat. Můj syn přišel a vypadal, že ho práce zaujala a tak vyfasoval barvičku a už jsme batikovali spolu:-)

Tato činnost se natolik osvěčila, že jsem ji zapojila mezi naše terapeutické aktivity na rozvíjení pozornosti. A zde nabím naše výtvory:-)

Nejen že udělají radost, ale také velmi pomáhají v rozvoji soustředění malého autisty a to je úžasná energie která se do každého našeho výrobku otiskává.

Naušničky které časem také najdete mezi naším zbožím vyrábí zase má sestra která trpí aspergerovým syndromem další výrobek z terapeutické činnosti. Jsou tak krásné , že je škoda je nenabídnout dále.

Doufám, že se vám naše výrobky budou líbit:-)

Pokud by jste měli někdo dotaz určitě se na mne obraťte ráda vám jej zotpovím krásný den všem přeje Lenďa 

Fimo výrobky a pryskyřiřice.Šlápnul vedle nedávno jsme začeli s Vojtíkem a Terezkou vyrábět naušničky. Začelo to tím, že jsem dceři chtěla vyrobit dotíky pro panenky a protože děti modelování baví začeli jsme zkoušet i naušničky a přívěšky. Od té doby jsem naušničkování rozšířila i mezi jiné dětičky než ty moje a má  veliké úspěchy. Za prodej naušniček co tu nabízíme kupujeme další materiálek do díly. Děkujeme

Práce s "našimi" dětmi není práce , ale radost{#emotions_dlg.tuli}  Naše dílnička Bakterka podporuje děti a lidi nějakým způsobem znevýhodněné a snaží se rozvíjet jejich tvořivost. Nákupem našich výrobků přispějete na materiál do dílničky. Nebo na materiál na speciální hodiny tvoření. Nákupem zboží označeným FUK přispíváte na chod útulku pro fretky v Berouně. Všem moc děkujeme. Snad z našich výrobků budete mít stejnou radost jako my:-) Lenka (Bakterka)

Working with "our" children is not work but pleasure{#emotions_dlg.tuli} Our workshops Bakterka supports children and disadvantaged people in some way and try to develop their creativity. By purchasing our products contribute to material workshop. Or the material on special hours of creation. Purchase of goods marked FUK helping to run a shelter for ferrets in Beroun. Thank you all very much. Perhaps of our products will have the same joy as me :-) Lenka (Bakterka)

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím