Domů Profil prodejce Bakulin
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 14 hodin.
  • J.Hradec, ČR
  • 5619 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (449) 100%
Nadšenci: 778
Aktivita: aktivní
Prodáno: 5619
Registrace: 7.8.2008
Město: J.Hradec
Stát: ČR
Důležitá informace: Grafické motivy na přání upravím na vámi požadované rozměry a tvary, cena 25,- Kč + provize Fler za aršík.

Bakulin

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Dobrý den,

vítám Vás ve svém obchodě. Můj veliký životní sen bylo mít vlastní galanterii nebo papírnictví. Vzhledem k tomu, že žiji na malém městě s malou kupní sílou, za to s velkými nájmy za nebytové prostory, jsem nikdy nesebrala odvahu otevřít si klasický obchod. Svůj sen si realizuji až díky Fleru.

Doufám, že se Vám bude u mě líbit a budete se sem vracet.

Několik z Vás mi napsalo, že mám pěkné, ale drahé grafické návrhy. Zřejmě máte pravdu, ale na rozdíl od některých zde prodávajícíh mám grafiky koupené legálně - nikoliv jen stažené a upravené obrázky z netu. Nikdy by mne nenapadlo něco takového napsat text - moje vlastní autorská grafika či něco obdobného. 

Vzhledem k množícím se dotazům na výrobu šperků z křišťálové pryskyřice jsem vytvořila mininávod s několika radami, jak začít a čeho se při práci s tímto materiálem vyvarovat.
Pokud máte o návůdek zájem, napište mi vnitří poštou.

ZMĚŘTE SI PROSÍM PŘED OBJEDNÁNÍM MOTIVŮ LŮŽKA, vnitřní rozměry lůžek od různých dodavetlů se dosti liší. Vystavené grafické návrhy mohu na přání upravit dle Vašich požadavků. Z vašich obrázků stažených z netu grafické návrhy nedělám. Z vlastních fotografií ano.

 

Udělejte si papírovou krabičku na drobnosti. Potřebujete čtverec papíru, papír raději tvrdší - třeba list z nástěnného kalendáře.

Způsob dopravy
Grafické motivy jsou zasílány obyčejně - na přání lze i doporučeně. Ostatní zásilky jsou odesílány Českou poštou jako doporučený dopis či balík.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Zboží

Další zboží od Bakulin

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--