Domů Profil prodejce Bali Art
  • aktivní prodejce od r. 2013
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 hodin.
  • Hranice, ČR
  • 94 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (44) 100%
Nadšenci: 412
Aktivita: aktivní
Prodáno: 94
Registrace: 17.3.2013
Město: Hranice
Stát: ČR
Důležitá informace: Nově - Zasíláme zásilkovnou

Bali Art

/ Prodávající
Novinky
1002547
5.4.2022 úplně jarní svetr s čelenkou https://www.fler.cz/zbozi...

Balení a doprava

Oděvy balíme do bublinkové folie, popřípadě do recyklovaných krabic a zasíláme prostřednictvím České pošty jako Balík do ruky. Svou zásilku můžete tak během své cesty sledovat a mít tak přesnou informaci, kde se zrovna nachází. Před samotným doručením vám Česká pošta zašle SMS zprávu o vyzvednutí. Osobní odběr zdarma je po domluvě možný v Hranicích a na celé trase z Hranic do Velkých Karlovic.

Reklamace zboží

Nesedí vám zakoupené zboží? Měli jste jinou představu o barvě?  Nic se neděje. Včas prosím napište a domluvíme se na dalším postupu. Toto zboží můžete do 14 dnů poslat zpět. Oděv ale nesmí být nošen, prán, žehlen, či jinak upravován, musí být v původním obalu a opatřený nepoškozenou firemní visačkou. Peníze bez vašeho poštovného budou pak neprodleně vráceny na váš účet.

 

 Ahoj. Zdravím všechny, kteří navštívili můj nově otevřený virtuální obchůdek.

Ráda bych se představila. Jsem živočich . Miluju přírodu a všechno s ní spojené. Nikdy nepřijdu domů s prázdnou. Sbírám a nosím domů kamínky, co dobře padnou do ruky, kusy dřeva, krásně porostlé mechem, nebo jen hole, co jsou zcela holé, ale jen nějak prapodivně rostlé.

Jsem nadšena z ranních mlh, ze stoupajících par nad řekou, ze zapadajícího červeného slunce , ze zasněžených zmrzlých stromů, z roztodivných mraků na obloze, z bouřky, z podemletých břehů horských potůčků, z panoramatických pohledů na horské hřebeny v dáli a jejich údolí. ( u nás v Beskydech..a všechno si musím pořád fotit ..)

Obdivuji a nevěřícně stále kroutím hlavou nad prací a dílem starých mistrů, řemeslníků, kovářů, architektů – stavitelů , umělců . Všech , co jsou schopni něco vyrobit, vytvořit vlastníma rukama, pomocí strojů a hlavně své fantazie. Vážím si jejich neskonalé trpělivosti a šikovnosti..

Kromě toho, že jsem živočich, se jmenuju Libuše Švehlíková a zabývám se snad vším, co má něco společného s činností rukou.

Od malinka (asi od 4 let), jsem šila na panenky, vymýšlela střihy i pro ostatní kamarádky, které měly panenky. Malovala jsem hned, jak jsem zjistila, že tužka patří do ruky a ne do pusy. Pokreslila jsem každý kousek volného místa. Nejkrásnějšími dárky pro mě byly stohy papírů a pastelek, ( to ovšem platí dodnes) a hromady průmyslových pucvolů, které jsem stříhala a stříhala a šila a párala a zase šila a přetvářela v oblečky. (Měla jsem totiž vzácné příklady – babička a maminka – ty měly snad kilometry naháčkovaných záclon, tuny napletených svetrů…)Ve škole jsem si už šila , pletla a háčkovala na sebe a posléze pro rodinu a známé i neznáné.

Na uměleckou školu jsem se nedostala, tak jsem vystudovala gymnázium.  To  mě ale vůbec  neuspokojilo.  Takže jsem   posléze  ještě  vystudovala návrhářství  na  Oděvní průmyslovce.

Své  pletené , šité a  kombinované  výrobky  jsem  dodávala  do butiků   Patty  a   Věra  a   do   Domu módy  v Praze..

To ale přerušila sametová revoluce.

Ještě  několik  svetrů  putovalo  po známých do  Německa,  Švýcarska,  Itálie, a pár kousků  do  Kanady.

Pak jsem se na dvacet let ocitla úplně v jiném světě, světě aut.  Až v  poslední době se zase  pomalu  vracím  do svého života.

Maluji interiéry, rozkresluji stavby, hlavně dřevostavby, renovuji starý nábytek - co se ke mně nějakou vzácnou náhodou dostane..., zestařuji nový nábytek - když někdo potřebuje..., používám decoupage , tupování a domalbu...ale hlavně šiju. (někdy co ušiju také batikuju a pokreslím).

Ráda bych se s vámi podělila o svou radost z tvoření tady na Fléru . Zatím jsou to jen tašky a dekorativní panenky. Postupně budu přidávat... Jestli se Vám bude něco z toho líbít , a budete chtít si něco u mě zakoupit, bude mi ctí a ráda Vám dílko zašlu.

Vítám Vás.

     Veškerá moje tvorba je autorská. Děkuji že nekopírujete.

 

Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Bali Art

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--