Profil uživatele
Bára Pokorná
Prodávající
Tábor
Registrace: 16.1.2018

Motto: Duše je neviditelná, dokáže se však odrážet v zrcadle našeho bytí a vytvářet obrazy.

 

Vítejte v mé fler galerii. Jsem vlastně již staronový uživatel, dříve jsem zde měla profil Barbucha-cha-cha...

NĚCO MÁLO O MĚ:

VZDĚLÁNÍ:
SUŠG JIHLAVA (1997 - 2001) PROPAGAČNÍ GRAFIKA
ČTYŘLETÉ STUDIUM ZAKONČENÉ MATURITOU 

+15LET PRAXE

Po škole jsem pracovala jako grafik v různých studiích. S rosoucím počtem potomků jsem se vrhla na home office a poslední roky tvořím z tepla domova.
 
REKVALIFIKACE - PROFESIONÁLNÍ CHŮVA (2010)
 
LEKTORSKÁ ČINNOST (2008 - DODNES)
Výtvarné dílny pro děti.

 

Co na FLERU nabízím?

VÝTVARNÁ TVORBA

je pro mne srdeční záležitostí. Při malování obrazů zažívám pocit uvolnění a nezkonalé radosti. Možná z mých obrazů na diváka dýchne jakési uklidnění, ale ne prvoplánové. Spíše je to energie, která vznikla jako následek překonání nějaké bolesti, smutku... Nerada bych ale, aby to vyznělo, že mě inspirují deprese jako takové. Podstata mojí tvorby je očišťování se od těchto pocitů. Vlastně je to moje autoterapie.

Jsem pocitová malířka, potřebuji silný motiv. Před lety jsem navázala spolupráci s básníkem Vítem Sýkorou z Plané nad Lužnicí. K jeho básním jsem vytvořila samostatné obrazy, které jsou zároveň ilustracemi k tenké knize básní UIKA.

Sháníte ilustrátora své knihy? Můj výtvarný projev Vás oslovil? Neváhejte mě kontaktovat, ať se dílo podaří!

 

VÝSTAVY

2003 - Výstava MOMENT, vlastní tvorba (malby, grafiky) s P. Klváčkem, Café bar Sedm (Tábor)

2004 - Výstava OKAMŽIK, vlastní tvorba (malby, grafiky, kresby) s P. a P. Klváčkovými,       V. Laštovičkou a M. Zíkovou, Café bar Sedm (Tábor) 

2005 - Výstava s V. Laštovičkou a M. Zíkovou, bar Vdova (Tábor) 
2006 - Společná výstava s M. Zíkovou, Divadelní kavárna (Tábor)
2008 - OBRAZY-ODRAZY, první samostatná výstava + prezentace nové knihy básní UIKA od V. Sýkory, bar MP7 (Tábor) 
 - zapůjčení obrazu Anděla na výstavu Andělské Vánoce, Galerie u Radnice (Tábor) 
2009 - Výstava OBRAZY - ODRAZY + prezentace nové knihy básní UIKA od           V. Sýkory, Čajovna / Rolnička, Soběslav 
2010 - Výstava obrazů, galerie Bastion           v Táboře
2013 - Výstava OBRAZY - ODRAZY, Kavárna Retro & Art - Atelier Umauma v Táboře
 

PROPAGAČNÍ GRAFIKA

Graficky pro Vás připravím  veškeré propagační tiskoviny - plakáty, letáky, brožurky. Budete-li mít zájem o grafické zpracování knižních obálek, pracovních listů, vizitek, pozvánek, svatebních oznámení, vytvořit logo aj., jsem Vám plně k dispozici.

Otevíráte nový obchod, klub, hospodu? Potřebujete zajímavě a vkusně upoutat?Ráda pro Váš podnik navrhnu cedule či polepy výloh.

Řekněte to trikem! Triko je jeden z kusů oblečení, který máme skoro denně na sobě. Nemusí to však být jen kus látky, který halí naše tělo. Trikem můžete vyjádřit svůj názor, náladu... Navrhnu tričko přímo pro Vás, Vaši partu, team, kolegy v práci, pro Vaši ženu / Vašeho muže nebo dítě.

 

PROJEKTY PRO MUZEA

Velice kreativní a zajímavý byl projekt pro Blatské muzeum v Soběslavi. Šlo o realizaci interiéru - světničky pro děti (hrací koutek). 

Pro Regionální muzeum u Prahy jsem tvořila propagační letáky, plakáty a pozvánky na akce muzea. Největším projektem pak byla grafická příprava velké výstavy k výročí Karla IV., tj. vytvoření nástěnných panelů, plakátu, letáků, pozvánek a Karlova rodokmenu.

 

Další spolupráci jsem navázala s nově vzniklým Muzeem maškar v Milevsku. Pro malé návštěvníky jsem vytvořila technikou linorytů tématické omalovánky. 

 
 
RUČNĚ ŠITÉ HRAČKY
 V životě každého dítěte má hračka důležité místo. Správně volená hračka pomáhá při výchově a utváření osobnosti, rozvíjí fantazii, pozornost, myšlení a smysly dětí.
Pro správný intelektuální vývoj jsou odborníky doporučovány hračky, které jsou schopny účinně rozvíjet dětskou fantazii. To ale moderní, často plastové hračky, díky svým "propracovaným" funkcím, vůbec nedokáží. Děti se s průmyslově vyrobenou hračkou stávají konzumenty, ale ne tvůrci her a zábavy.
Hračky ručně vyrobené rozvíjejí dětskou fantazii a přirozeně podporují klasický způsob hraní a správně rozvíjejí citový vývoj dítěte.
Hračky ručně šité mají duši. 
 
Originální ručně šité, háčkované a plstěné hračky tvořím už přes deset let. První kousky vznikly pro mou dcerku. Pak jsem ušila hračku k narozeninám dětem známých: Časem se to rozkřiklo a dnes tvořím hračky i na přání. Každá hračka je 100% originál, šitá pouze rukou z recyklovaných materiálů. Rouno používám ovčí.


 

Způsob dopravy
doporučeně
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím