Domů Profil prodejce baraba
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 13 hodin.
  • Zlín, ČR
  • 9808 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (118) 100%
Nadšenci: 201
Aktivita: aktivní
Prodáno: 9808
Registrace: 3.4.2008
Město: Zlín
Stát: ČR
Důležitá informace: Milé nevěsty, od roku 2014 jsem držela stálé ceny za své výrobky. Bohužel, letos v březnu jsem musela přistoupit k navýšení cen vzhledem k rostoucím nákladům energie a materiálu. Věřím, že i přesto zůstanu ve Vaší přízni a moje výrobky budou dělat nadále radost :)

baraba

/ Prodávající
Novinky
634140
25.6.2017 Ke každé objednávce přikládám mýdlovou pozornost ;-)

Vítám Vás u mě, ve voňavém obchůdku,

nabízím zde na míru připravené dárečky, které by měli sloužit k potěšení a radosti obdarovaného, posléze třeba k provonění komody, šatníku nebo oblíbené krabice, která ukrývá milované vzpomínky.....

Ráda Vám připravím voňavý dárek na míru pro Vaše blízké, děti, přátele a kolegy. Mezi moji oblíbenou činnost řadím i tvorbu svatebních prezentů, které jsem schopna vyladit do barvy a stylu každé svatby. V nabídce mám také polštářky pod snubní prstýnky, taktéž je možné vyrobit barevně a typově dle přání ;-)

Užijte si návštěvu u mě,

Bára

 

 

 

Způsob dopravy
Milí zákazníci,zboží zasílám doporučeně Českou poštou. Jelikož se snažím vyjít vstříc s výší poštovného, paušálně uvedené poštovné se týká pro počet 1-8ks zboží, při nákupu více kusů zboží poštovné navyšuji dle množství a hmotnosti dle tarifu ČP ( 80kč, 100kč, 120kč ). Výši poštovného upravuji vždy při přijetí objednávky.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od baraba

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--