Historické Keltské oblečení (na snímcích jen jako ukázka, bez doplňků) šiji vždy na míru, což samozřejmě vyžaduje domluvu! V cenách za šaty je počítáno i s materiálem a ten jak všichni víme je pěkně...vzhledem k... více »
Profil uživatele
Barbora Brunner
Prodávající
Kraslice
Registrace: 8.2.2010

Vítám všechny kdo zabloudily až sem a právě si čtou tyto řádky...

Na radu přítele jsem se rozhodla touto cestou zkusit své štěstí.

Od malička se věnuji výtvarné činnosti. Kreslila jsem a malovala a malovala a kreslila...až do teď. Dneska tu sedím u klávesnice s malou holčičkou na klíně. Jsme na to dvě, netvořím už sama :-)

Věnovala jsem se vždycky hlavně tvorbě, která zpříjemňuje pohled na naše pokojíčky, která doplňuje prázdnotu v domě, která potěší naše oko. Maluji a kreslím na všechno na co se dá...Nejen malbě a kresbě, věnovala jsem se také linorytu, dřevorytu, leptu...Proto to u nás doma také vypadá jako v galerii :-)

Zkrášlování sebe sama...Jako každou ženu mě zajímá, móda, oblečení, jak to udělat abychom vypadaly jinak, originálně. Studovala jsem proto "módní návrhářství oděvů". Myslela jsem si, že to bude pro mě to pravé, ale mýlit se je lidské. Zjistila jsem, že mít na sobě to nejnovější, nejmódnější, nejúžasnější...to není nejpodstatnější věc na světě. Když už jsem skoro tuhle kapitolu hodila za hlavu, dostala jsem možnost šít historické Keltské oděvy, šaty, košile,kalhoty...Vše musí být šité ručně, jinak by oděv stratil své kouzlo.

Takže k tomu co tu vlastně najdete? Jsou tu obrázky,obrazy, historické Keltské oděvy.

Samozřejmostí, je šití kelstkých oděvů na objednávku :-)

 

Způsob dopravy
Zaslané poštou v bublinkách, nebo v krabici,...
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím