Domů Profil prodejce barbro
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Brno, ČR
  • 7 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (1) 100%
Nadšenci: 56
Aktivita: aktivní
Prodáno: 7
Registrace: 30.3.2012
Město: Brno
Stát: ČR

barbro

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Vítám všechny pasažéry!

 

Na dlouhou cestu z romantické Francie do drsného Švédska se vydávám na svém růžovém kole. V krásné květované sukni a holínkách, člověk nikdy neví. Na předních řídítkách mám ratanový košík na vše, co po cestě potkám a budu si chtít vzít s sebou. Je velký tak akorát. Vejde se do něj něha, elegance, snová atmosféra, kraječky, sladkosti a kytice růží z francouzkých městeček, stejně tak jako surovost, čistota, lněné plátno a kus přírody Švédska. Všechno pak dovezu k nám domů a ze vzpomínek a snů vytvořím něco úžasného. 

Nemějte strach, pokud nemáte odvahu snít a vydat se na cestu se mnou! Projděte si moje zboží a hledejte v něm to nejlepší z obou úžasných krajin! Romantické, venkovské a vintage rysy Francie v kontrastu k jednoduchosti, surovosti a přírodním materiálům Švédska. Oba státy jednoduše a prostě miluji a proto se v mé tvorbě odráží tak trošku oba tolik odlišné a přitom tak stejné světy. 

Dříve jsem víkendově tvořila pod přezdívkou Simple. Tento obchůdek však je již uzavřen. 

************************************************************

Pozor pozor! 23. 6. můžete mě a mé výrobky potkat na prodejní akci Dyzajn market v Praze!  Neváhejte a zastavte se:) 

Letos v dubnu jsem se zúčastnila trhu zboží a zážitků Kolonial na brněnské Flédě, v listopadu 2011 jste mohli moje výtvory okouknout na trhu s nezávislou módou Factory Fashion Market č. 5. Na těchto akcích mě můžete potkat společně s mojí kamarádkou bridou :)

Způsob dopravy
Zboží zasílám pečlivě zabalené podle typu zboží do sáčku a obálky nebo krabičky. Využívám služeb České pošty. V Brně je možné osobní předání.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od barbro

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--