Pro zákaznice ze Slovenska jsem si zřídila FIO účet, takže platby jsou bez poplatků.
Profil uživatele
barbucha73
Prodávající
Brno
Registrace: 23.9.2008

 

 

Vítám vás na svém upraveném profilu a přeji příjemnou podívanou. Tvořím pod značkou Barbora Barbucha Beerová. V novém roce si dělám pořádek ve svých věcech a tak jsem se rozhodla pro úpravu celého profilu. Jelikož jsem minulý rok nastoupila do zaměstnání ,  vlastní tvorbě se věnuji jen pro radost ve chvílích maximální pohody. V praxi to znamená, že mých výrobků bude na stránky přibývat míň, ale budou propracovanější s  důrazem  na detail. Nevyhovuje mi  sériová výroba  se kterou se kolem sebe setkávám často s dopadem na kvalitu šperku.

Tím se dostávám k materiálu, kterým i nadále zůstává hlavně sklo, minerály a cín.

Sklo si upravuji k práci sama spékáním. Ráda experimentuji a výsledný efekt kolikrát překvapí i mě samotnou.

Kameny jsou pečlivě vybírány, aby potěšily nositelky svojí nevšedností. V sekci Luxusní materiál najdete občas opravdové perličky. Cín používám výhradně čistý s příměsí stříbra, v žádném případě cín s olovem používaný na Tiffany techniku.

Jako nový materiál jsem díky své práci objevila Fimo hmotu, která si mě získala  svojí  rozmanitostí. Takže vás občas překvapím i nějakými Fimo kousky, které určitě nebudou jen kopie šperků z internetových návodů, ale ponesou v sobě otisk mého světa .

Moje šperky jsou většinou větší kousky pro sebevědomé nositelky, které se nebojí na sebe upozornit. Vznikají jako originály v počtu jednoho kusu. Pokud budete mít nějakou představu toho svého šperku, kontaktujte mně a určitě ho spolu vymyslíme .

 

Pokud vám šperky budou připadat temné a tvrdé, vězte, že jsou vytvářeny s láskou ke všemu živému, v prostředí plném psích chlupů a tepla domácího krbu.

Příjemné pokoukání i nakupování přeje vaše Barbucha

Krátká videoprezentace

 

A proto, že mám ráda zvířata, fandím klubu zvíře v nouzi a snažím se ho podporovat.

 

 

 

 

 

Způsob dopravy
Česká pošta,bublinková obálka,nebo osobně v Brně.Zboží na dobírku pouze prověřeným zákazníkům,kteří mají v hodnocení tuto skutečnost uvedenou.Poštovné se tím navýší o částku za dobírku.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
681566
10.12.2017 Po delší době opět vkládám zboží.
Pokud nákup proběhne v týdnu od 10.12. do 17.12.2017, oproti potvrzení o platbě posílám tak, aby došlo do Vánoc.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím