Profil uživatele
Barča
Prodávající
Cheb
Registrace: 23.3.2008

Ahoj,

korálky se zabývám asi tři roky.  Začala jsem jako odreagování od studia VŠ, domácnosti a práce k tomu. Neúčastnila jsem se žádných kursů a všechny mé výrobky byly zprvu pokus x omyl, ale i dnes si občas hezky popářu. No chybama se člověk učí ne. V současné době mě uchválily organzové brože a plstěné náušnice vyráběné za sucha, především pro jejich jednoduchou výrobu a "lehkost bytí." A aby toho nebylo málo, proč nezačít s kabelkami skládanými z papíru. Snad najdu v budoucnu i trochu času na křišťálovou pryskyřici, protože nášnice z ní je další věc, co mě láká. Mám k tomu i svou velkou devítiletou pomocnici, která by tvořila každý den, tak se určitě dočkám.

Takže, ať se líbí Usmívající se

Jitka

 

 

Způsob dopravy
Veškeré Vámi objednané zboží zasílám v bublinkové obálce, pečlivě zabalené, aby nedošlo k jeho poškození. V případě papírových kabelek pak v kartonové krabici. Vše samo doporučeně.:-)
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím