Domů Profil prodejce baruska27
  • aktivní prodejce od r. 2009
    Reaguje na objednávky obvykle do 3 hodin.
  • Hostivice, ČR
  • 12520 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (1958) 100%
Nadšenci: 2268
Aktivita: aktivní
Prodáno: 12520
Registrace: 11.8.2009
Město: Hostivice
Stát: ČR

baruska27

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Dobrý den,

jsme rodina s třemi dětmi a dvěma psy. Náš domov je neustále obklopen vším, co souvisí s tvořením - dřevem, barvami, rydly, korálky, drátky, keramickou hlínou, sklem, a hlavy máme stále plné nápadů a tvořivých plánů.

Několik let se amatérsky věnujeme keramice, tvoříme společně se svými dětmi, nejraději volně z ruky, ale v poslední době se pokoušíme i o točení a malování užitkové keramiky. Často a s velkým nadšením zkoušíme nové techniky, a tak se u nás vyrábějí razítka, tiskne se na textil, vyrábíme z korálků a drátků, malujeme na sklo a hedvábí… Vyrábíme ze dřeva a z překližky. Všechny výrobky vznikají z vnitřní potřeby a s obrovským nadšením.

Doposud jsme tvořili především pro radost svou a veškerá svá dílka rozdávali kamarádům a známým. Nyní bychom se rádi prostřednictvím tohoto internetového obchůdku o svou tvorbu podělili s vámi. Doufám, že vás naše výrobky potěší a přinesou radost stejně velkou, jakou zažíváme my při jejich výrobě.

Přejeme Vám krásný jarní čas plný radosti a tvoření.

Michal a Alena Procházkovi

Způsob dopravy
Prostřednictvím služeb České pošty, doporučeně (nebo na přání i obyčejně), dle platných tarifů. Po domluvě je možné i osobní předání v Hostivici či na Praze 6. Zboží balím dle velikosti do obálek(bublinkové), či krabiček, krabic a pod. Vždy tak, aby se co nejvíce zabránilo poškození. Zboží odesílám do tří dnů po obdržení platby na můj účet.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od baruska27

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--