Profil uživatele
baruska27
Prodávající
Ústí nad Orlicí
Registrace: 11.8.2009

Dobrý den,

jsme rodina s třemi dětmi a dvěma psy. Náš domov je neustále obklopen vším, co souvisí s tvořením - dřevem, barvami, rydly, korálky, drátky, keramickou hlínou, sklem, a hlavy máme stále plné nápadů a tvořivých plánů.

Několik let se amatérsky věnujeme keramice, tvoříme společně se svými dětmi, nejraději volně z ruky, ale v poslední době se pokoušíme i o točení a malování užitkové keramiky. Často a s velkým nadšením zkoušíme nové techniky, a tak se u nás vyrábějí razítka, tiskne se na textil, vyrábíme z korálků a drátků, malujeme na sklo a hedvábí… Vyrábíme ze dřeva a z překližky. Všechny výrobky vznikají z vnitřní potřeby a s obrovským nadšením.

Doposud jsme tvořili především pro radost svou a veškerá svá dílka rozdávali kamarádům a známým. Nyní bychom se rádi prostřednictvím tohoto internetového obchůdku o svou tvorbu podělili s vámi. Doufám, že vás naše výrobky potěší a přinesou radost stejně velkou, jakou zažíváme my při jejich výrobě.

Přejeme Vám krásný jarní čas plný radosti a tvoření.

Michal a Alena Procházkovi

Způsob dopravy
Prostřednictvím služeb České pošty, doporučeně (nebo na přání i obyčejně), dle platných tarifů. Po domluvě je možné i osobní předání v Hostivici či na Praze 6. Zboží balím dle velikosti do obálek(bublinkové), či krabiček, krabic a pod. Vždy tak, aby se co nejvíce zabránilo poškození. Zboží odesílám do tří dnů po obdržení platby na můj účet.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
634278
26.6.2017 ... v době od 1.8 do 25.8. bude obchůdek uzavřen. A+M
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.