Domů Profil prodejce -BAuu-
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Sokolov, ČR
  • 16 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (6) 100%
Nadšenci: 29
Aktivita: aktivní
Prodáno: 16
Registrace: 11.8.2010
Město: Sokolov
Stát: ČR

-BAuu-

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Ahoj! Dobrý den! Vítám Vás!

Jmenuji se Bára, narodila jsem se v roce 1990 v Sokolově. Vystudovala jsem obchodní akademii a ráda bych v budoucnu pokračovala studiem na vysoké škole umělecké, nejlépe se zaměřením Ilustrace. Mým snem je ilustrovat dětské knihy.

Od malička ráda kreslím, málokdy se stávalo, že bych nebyla obložená papíry a pastelkami nebo umazaná od barev. Postupem to přecházelo v něco, co mě naplňovalo a obohacovalo můj život - a je tomu tak stále. Největší radost mám tehdy, kdy někdo dá najevo obdiv, pochválí mě, ocení to, co dělám - ale komu by něco takového nevykouzlilo na tváři úsměv?

Mým dalším koníčkem, nebo vášní (těžko vyjádřit slovy, co pro mě tyto činnosti znamenají) je fotografování. K Vánocům jsem od mamky dostala vysněnou digitální zrcadlovku Olympus e-420 a mám ji po ruce skoro pořád. Během neuvěřitelně krátké chvíle jsem schopná vyfotit nemožné množství fotek, fotím vše, co se pohne a často se mi mamka směje. Není moc fotek, které označuji za ty "dokonalé", ale zato si jich dokážu vážit a jsem hrdá na to, že jejich autorkou jsem právě já. Nejčastějším objektem mého focení je můj kocourek Čiko, kterého absolutně miluju!

Čiko

Nebráním se ničemu novému, ráda zkouším nové věci. Zkusila jsem paličkování, jednu dobu jsem se věnovala patchworku. Uvažovala jsem i nad korálkováním, ale usoudila jsem, že na to nemám zrovna trpělivost - malé neposedné korálky by pro mě byly nejspíš noční můrou. 

Na Fler jsem se dostala díky mé mamce, která zde také prodává. Možná to byl náhlý popud udělat zase něco bláznivého, jak mám zvykem, ale jsem přesvědčená, že díky Fleru se budu věnovat tvorbě více než v předchozím roce. A kdo ví... třeba se Vám tu bude líbit.

Přeji hezký den, snad má tvorba vykouzlí úsměv na tváři i Vám a třeba si něco zamilujete natolik, že budete mít touhu vlastnit aspoň jednu věc z mé galerie.

Děkuji za návštěvu, budu ráda, když přijdete zas. :)

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od -BAuu-

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--