Profil uživatele
Bavlenka materiál
Prodávající
Liberec 5
Registrace: 24.8.2013

 

"Větráme" ve skladu, "nadměrné" zásoby metráže se slevou najdete v kategorii

ZLEVNĚNÁ METRÁŽ

 Dobrý den,

jmenuji se Lenka a tento profil jsme si založily spolu s dcerkou Martinou jako obchůdek s látkami prodávanými v malých sériích a to jak dovozovými, tak vyrobenými v České republice plus něco málo galanterie a dalších materiálů potřebných pro Vaši tvorbu.

Zkušebně postupně zavedeme u všech položek metrového textilu variantu zboží "VZOREK", abychom vám tak umožnily objednat si vzorek látky, o kterou byste měli zájem, ale váháte s jejím zakoupením, protože si nejste jisti odstínem a ostatními vlastnostmi.  Pokud máte zájem o vzorek látky, která ještě nemá přiřazenu tuto variantu, neváhejte napsat interní zprávu, váš vzorek doplníme obratem :-).

Látky byly původně prodávány na profilu „Bavlenka“, ten bychom však chtěly ponechat pro prodej bytového a oděvních textilních doplňků.

Všem dosavadním zákaznicím děkuji za jejich nákupy a kladná hodnocení dosavadní činnosti a věřím, že nás budou navštěvovat i na tomto profilu.

Pokud zakoupíte zboží z obou profilů, tak Vám zboží zašleme v jedné zásilce za samozřejmě pouze jedno poštovné.

Způsob dopravy
Zásilky připravuji k odeslání až poté, co JE PLATBA PŘIPSÁNA NA ÚČET. --------------------- Zásilky na SLOVENSKO zasílám prostřednictvím služby "Zásilkovna" - buď dodání na slovenskou pobočku, nebo na adresu příjemce slovenskou poštou cena od 140 Kč - pro platby v Eurech mám účet u FIO banky. ------------------------ Zboží – METRÁŽ – přepravci předáváme většinou následující pracovní den po připsání platby, pokud se tak nestane ( např. technické důvody ), budeme vás o zdržení informovat a zásilku zašleme ihned jak to bude možné. ----------------------- Poštovné BUDE UPRAVENO DLE SKUTEČNÉ HMOTNOSTI A OBJEMU OBJEDNANÉHO ZBOŽÍ většinou dle ceníku České pošty. ------------------------ Malé zásilky ( např. galanterie, látka do 1 metru, balíček látek 4 ks ), je možné zaslat jako OBYČEJNÝ DOPIS od 25 kč. Tento způsob je však vžy na riziko zákazníka, zásilka není ani pojištěna a ani není žádné potvrzení o jejím odeslání.... ------------------------ Menší zásilky pojištěné do 880 kč, které je možné zaslat v obálce jako DOPORUČENÝ DOPIS za poštovné od 55,- do 75,- Kč --------------------- Objemnější MALÉ objednávky je možné zaslat buď jako DOPORUČENÝ BALÍČEK poštou od 110 kč nebo na pobočku Zásilkovny za 75 Kč, případně Zásilkovnou přímo "na adresu" od 120 Kč. --------------------- Objemnější VELKÉ objednávky je možné zaslat jako "balík na poštu" od 105,-Kč , "balík do ruky" od 125 kč, na pobočku Zásilkovny za 75 Kč , případně Zásilkovnou "na adresu" od 120 Kč.... ------------------------ Vždy se dohodneme na variantě, která vám bude co nejvíce vyhovovat, každou dopravu naceňuji podle objemu a hmotnosti zásilky.. ---------------------------- V LIBERCI PO DOHODĚ MOŽNOST OSOBNÍHO ODBĚRU samozřejmě BEZ poplatku za poštovné, vždy ale po úhradě převodem na účet.
Obchodní podmínky

Vzhledem k množícím se "problémovým" objednávkám od neregistrovaných zákazníků, kteří zřejmě spoléhají na jakousi anonymitu = nemožnost negativního hodnocení a vystavují často objednávky, které ve splatnosti neuhrazují a na dotazy nereagují, budou:

OD 5.10.2017 objednávky od neregistrovaných zákazníků i nadále přijímány s tím, že pokud nebude platba do 3 pracovních dnů připsána na účet, bude bez dalšího upozornění stornována. Na tuto skutečnost bude zákazník upozorněn při přijetí objednávky.

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
761567
7.11.2018 Přijďte nakouknout, vložila jsem nové paličkované krajky...
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím