Domů Profil prodejce bazik
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
  • Jihlava, ČR
  • 104 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (81) 100%
Nadšenci: 84
Aktivita: aktivní
Prodáno: 104
Registrace: 15.12.2010
Město: Jihlava
Stát: ČR

bazik

/ Prodávající
Novinky
1012980
24.6.2022 Nově vložené pravé smalty, mrkněte, snad originalitou potěší.....Přeji krásné letní dny.

smalt ovoce- brožsmaltysovaDobrý den ,

vítám Vás od léta r.2017 ve svém obchodě se smaltíky pro Vaše potěšení. Začala jsem si tvořit jen pro radost z tvoření, podarovala jsem rodinu, přátele a dokonce svá  vnoučata a sbírala odvahu připojit se" k Fleru".

Po absolvování kurzuv r.2018 u první dámy českého smaltu  současnosti se jiskřička mého zájmu zcela rozhořela a nadšení pro úžasný svět smaltu mě pohltilo.

Nápady se snažím realizovat tak, aby byly nositelné do zaměstnání i na dovolenou ,na denní i večerní použití v  originální, veselé i elegantní variantě, aby se ty dětské líbily malým slečnám a větší jejich maminkám nebo babičkám.

Pracuji  nejraději s pevnými měděnými výřezy, které  jsou ručně pečlivě opracované. Zdobím je pak kvalitním  pravým smaltem, velká část je od firmy, která je dováží z Velké Británie.Používám šperkařský smalt i transparentní a technické smalty, které po nanesení pálím v peci po vrstvách barev při vysokých teplotách nad 800stupňů.

Je to dobrodružné tvoření , barvy kvetou, pracují a žijí si svým vlastním životem, při kterém mohu být a jemně míchat barvy, pálit , překrývat...a  nakonec se snažím si z nich udělat takové maličké modelky a fotit si je v zátiší barev , které k nim ladí....i to mě naplňuje radostí z nového obrázku .

Porozhlédněte se , prosím, v nabídce  smaltíků pro vás...

 

                                                                  

 

 

 

 

 

 

Způsob dopravy
Česká pošta, doporučeně, jednotné poštovné 60Kč do obálky je baleno zboží v bublinkové folii, která je zahrnuta v ceně.V Jihlavě možnost předání osobně bez poštovného.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od bazik

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--