Profil uživatele
bazik
Prodávající
Jihlava
Registrace: 15.12.2010

Dobrý den ,

vítám Vás od léta r.2017 ve svém obchodě se smaltíky pro Vaše potěšení. Začala jsem si tvořit jen pro radost z tvoření, podarovala jsem rodinu, přátele a dokonce svá  vnoučata a sbírala odvahu připojit se" k Fleru".

Po absolvování kurzuv r.2018 u první dámy českého smaltu  současnosti se jiskřička mého zájmu zcela rozhořela a nadšení pro úžasný svět smaltu mě pohltilo.

Nápady se snažím realizovat tak, aby byly nositelné do zaměstnání i na dovolenou ,na denní i večerní použití v  originální, veselé i elegantní variantě, aby se ty dětské líbily malým slečnám a větší jejich maminkám nebo babičkám.

Pracuji  nejraději s pevnými měděnými výřezy, které  jsou ručně pečlivě opracované. Zdobím je pak kvalitním  pravým smaltem, velká část je od firmy, která je dováží z Velké Británie.Používám šperkařský smalt i transparentní a technické smalty, které po nanesení pálím v peci po vrstvách barev při vysokých teplotách nad 800stupňů.

Je to dobrodružné tvoření , barvy kvetou, pracují a žijí si svým vlastním životem, při kterém mohu být a jemně míchat barvy, pálit , překrývat...a  nakonec se snažím si z nich udělat takové maličké modelky a fotit si je v zátiší barev , které k nim ladí....i to mě naplňuje radostí z nového obrázku .

Porozhlédněte se , prosím, v nabídce  smaltíků pro vás...

 

                                                                  

 

 

 

 

 

 

Způsob dopravy
Česká pošta, doporučeně, jednotné poštovné 50Kč, do obálky je baleno zboží v bublinkové folii, která je zahrnuta v ceně.
Obchodní podmínky

Obchodní podmínky platné pro rok 2017 podle českého práva v souladu s obchodními podmínkami Fleru.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
836741
12.10.2019 Smaltíci v novém spojení se sklem...
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím