Profil uživatele
BBijoux
Prodávající
Dobřichovice
Registrace: 20.1.2009

Vítám všechny, kteří navštívili mé stránky:-)

O různé tvoření jsem se zajímala už od dětství, ať již to bylo modelování z moduritu, či navlékání korálků nebo nepříliš úspěšné pokusy o šití, pletení a háčkování.  V posledních letech se u mne střídají období tvůrčí i pasivní,  jednu dobu jsem se věnovala keramické tvorbě, drátování, malování kraslic voskem či zdobení vyškrábáváním a o Vánocích  pečením a zdobením perníčků. 

Poslední dva roky mne posedlo korálkování, ke kterému mě ve větší míře téměř na sklonku mé druhé mateřské přivedla kamarádka, která vytvářela různé vánoční korálkové ozdoby,  nicméně, protože k zdobení stromečku je méně příležitostí, zakotvila jsem právě u výroby šperků.  Od té doby se stále učím nové techniky výroby šperků. V současné době mě nejvíce oslovuje krása a rozmanitost šitých šperků.   

Pokud by se Vám líbilo něco v mé nabídce, ale představoval/a byste si to v jiné barvě nebo byste chtěl/a  k  náhrdelníku  i náušnice/náramek? Napište mi zprávu a bude-li to v mých možnostech pokusím se Vám vyhovět. Chcete dát  některý  z mých výtvorů někomu jako dárek? Napište mi to a já Vám zašlu výrobek v dárkovém balení.  

Doufám, že se Vám u mne bude líbit :o) Blanka

 

Způsob dopravy
Zboží zasílám nejpozději do 2 dnů od připsání platby na účet, v bublinkové obálce doporučeně případně v krabičce.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím