Profil uživatele
beabeo
Mariana Felnerová | prodávající
Hanušovice
Registrace: 9.6.2011

Bea a Beo jsou ovečka a beránek. Jména jsou jen taková "jako", aby se vědělo, že je to někdo, kdo dělá "béé", ti vaši se můžou jmenovat třeba Pepík nebo Andulka. O jedné ovečce vím, že dostala jméno Rozinka :).

Bea a Beo jsou autorské hračky, ušité ze lnu a vyplněné naším jesenickým ovčím rounem. Aby jim to slušelo, oblékají oblečení z přírodních materiálů. Protože se na nich občas vyskytne knoflíček, mašlička či jiná titěrnost, patří do ruček dětí nejméně tříletých.

Bea a Beo neběhají jen po našich horách a kopečcích, vydali se už do Norska, Švédska, Holandska, Ruska, na Slovensko..., dokonce až za oceán - do New Yorku, do Japonska či na Taiwan.

Není dostupný žádný alternativní text.

Ovčí vlna, která je hlavním materiálem oveček, je pro hračky ideální - je měkká, hřejivá, odpuzuje roztoče, mikroorganismy a další alergeny.

Hračky si zaslouží jemnou údržbu: 

 

BeaBeo vlastní tento certifikát:

 

 

Ovčí vlna, kterou jsou hračky BeaBeo plněny, pochází od ovcí Valaška, ohroženého plemene, které je majetkem spolku Stránské, z. s.

Stádo je chováno převážně venku, na jesenických pastvinách, s možností úkrytu v přístřešku. Ovečky jsou pod dozorem veterináře. Stříhají se dvakrát ročně.

Vlna je zpracována výhradně ručně, praní je prováděno bez chemických prostředků se zachováním tradičního způsobu zpracování vlny, česání (mykání) bubnovou česačkou na ruční pohon.

Vlna, která plní hračky BeaBeo, pochází od zdravých a spokojených oveček a beránků. Valašské ovce z tohoto chovu byly už několikrát oceněny na domácích i mezinárodních výstavách nejvyšším oceněním.

A jaká mají jména? Ovečky třeba Viola, Petra, Hašlerka, berani jsou Vašek, Bubák či Ondráš.

(Za informace a fotografie děkuji spolku Stránské, z. s.)

 

O příběhu oveček se můžete dočíst ZDE,

naživo je uvidíte TADY

nebo u nás DOMA.

 

image

Welcome!

BeaBeo - genuine Czech toys from natural materials, especially sheep wool and linen. 

It´s posible to dress and undress their outfits, the game promotes fine motor skills. Hair-curls are embroidered with pure sheep wool, eyes are painted by friendly textile colours.

Toys BeaBeo are designed for children 3 years up.

Wool is ideal for toys - it is soft, warm, repels dust mites, microbes and other allergens. Wool comes from Czech endangered sheep breed Valaška, from a Jeseniky mountains farm, and it´s processed mainly by hand, without chemical treatments.
 
Toys can be washed by hand:
Under the brand BeaBeo are produced other useful and decorative product using wool and another natural materials.
 
BeaBeo has Quality Certificate - Jeseniky mountains original product.

 Způsob dopravy
Menší objednávky do 759,- Kč cestují doporučeným dopisem, objemné a s cenou nad 760,- Kč balíkem do ruky, popřípadě na poštu. Na poštu vyrážím přibližně dvakrát týdně.
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.