Domů Profil prodejce beabeo
Mariana Felnerová
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 hodin.
  • Hanušovice, ČR
  • 939 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (247) 100%
Nadšenci: 1706
Aktivita: aktivní
Prodáno: 939
Registrace: 9.6.2011
Město: Hanušovice
Stát: ČR
Důležitá informace: Krásné léto ♥

beabeo

/ Prodávající
Novinky
849361
30.11.2019 Děkuji za letošní přízeň ♥. Teď jen dodělat předvánoční objednávky a v klidu projít adventem až k Vánocům. Radostné těšení všem!

Bea a Beo jsou ovečka a beránek. Jména jsou jen taková "jako", aby se vědělo, že je to někdo, kdo dělá "béé", ti vaši se můžou jmenovat třeba Pepík nebo Andulka. O jedné ovečce vím, že dostala jméno Rozinka :).

Bea a Beo jsou autorské hračky, ušité ze lnu a vyplněné naším jesenickým ovčím rounem. Aby jim to slušelo, oblékají oblečení z přírodních materiálů. Protože se na nich občas vyskytne knoflíček, mašlička či jiná titěrnost, patří do ruček dětí nejméně tříletých.

Bea a Beo neběhají jen po našich horách a kopečcích, vydali se už do Norska, Švédska, Holandska, Ruska, na Slovensko..., dokonce až za oceán - do New Yorku, do Japonska či na Taiwan.

 

Ovčí vlna, která je hlavním materiálem oveček, je pro hračky ideální - je měkká, hřejivá, odpuzuje roztoče, mikroorganismy a další alergeny.

Hračky si zaslouží jemnou údržbu: 

 

BeaBeo vlastní tento certifikát:

 

 

Ovčí vlna, kterou jsou hračky BeaBeo plněny, pochází od ovcí Valaška, ohroženého plemene, které je majetkem spolku Stránské, z. s.

Stádo je chováno převážně venku, na jesenických pastvinách, s možností úkrytu v přístřešku. Ovečky jsou pod dozorem veterináře. Stříhají se dvakrát ročně.

Vlna je zpracována výhradně ručně, praní je prováděno bez chemických prostředků se zachováním tradičního způsobu zpracování vlny, česání (mykání) bubnovou česačkou na ruční pohon.

Vlna, která plní hračky BeaBeo, pochází od zdravých a spokojených oveček a beránků. Valašské ovce z tohoto chovu byly už několikrát oceněny na domácích i mezinárodních výstavách nejvyšším oceněním.

A jaká mají jména? Ovečky třeba Viola, Petra, Hašlerka, berani jsou Vašek, Bubák či Ondráš.

(Za informace a fotografie děkuji spolku Stránské, z. s.)

 

O příběhu oveček se můžete dočíst ZDE,

naživo je uvidíte TADY

nebo u nás DOMA.

 

image

Welcome!

BeaBeo - genuine Czech toys from natural materials, especially sheep wool and linen. 

It´s posible to dress and undress their outfits, the game promotes fine motor skills. Hair-curls are embroidered with pure sheep wool, eyes are painted by friendly textile colours.

Toys BeaBeo are designed for children 3 years up.

Wool is ideal for toys - it is soft, warm, repels dust mites, microbes and other allergens. Wool comes from Czech endangered sheep breed Valaška, from a Jeseniky mountains farm, and it´s processed mainly by hand, without chemical treatments.
 
Toys can be washed by hand:
Under the brand BeaBeo are produced other useful and decorative product using wool and another natural materials.
 
BeaBeo has Quality Certificate - Jeseniky mountains original product.

 Způsob dopravy
Menší objednávky do 759,- Kč cestují doporučeným dopisem, objemné a s cenou nad 760,- Kč balíkem do ruky, popřípadě na poštu. Na poštu vyrážím přibližně dvakrát týdně.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od beabeo

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--