Z důvodu neplánovaného a nečekaně rychlého nástupu do práce, jsem nucena tento obchod od 1.9.uzavřít. Veškeré mé zboží však naleznete nově v obchodu Prima Dvojka.
Profil uživatele
Bear
Prodávající
Mladá Boleslav
Registrace: 10.10.2011

Vážené a milé zákaznice,

čas velmi rychle plyne a mně se blíží konec mateřské dovolené. Dostala jsem zajímavou pracovní nabídku a tu jsem se rozhodla přijmout, proto již nebudu dále schopná věnovat se činnosti spojené se svým obchodem. Oslovila jsem tedy svou dlouholetou kamarádku, která zde na Fleru vede taktéž obchod (Prima Dvojka, paní Jana Kocverová) dokonce částečně s podobným sortimentem,a ta se rozhodla dále v mé činnosti pokračovat. Předala jsem jí veškeré znalosti, pracovní postupy a vše nutné, tak aby mohla dále mé věci nabízet.Paní Jana má dlouholeté zkušenosti a vím, že její práce je velmi pečlivá, takže můžete očekávat i nadále takovou kvalitu služeb a zboží, na kterou jste zvyklé.

Všechno moje zboží tak nyní najdete v obchůdku Prima Dvojka.

Tímto se s vámi všemi loučím, přeji vám krásné dny a zároveň pěvně věřím, že nadále zachováte přízeň oblečení pro velké i malé medvědy.

Markéta Jelínková.

Způsob dopravy
česká pošta
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím