Domů Profil prodejce Becalel
  • aktivní prodejce od r. 2013
    Reaguje na objednávky obvykle do 7 hodin.
  • Praha 2, ČR
  • 357 prodaných kusů
  • 98% kladných hodnocení
Hodnocení: (40) 98%
Nadšenci: 77
Aktivita: aktivní
Prodáno: 357
Registrace: 25.2.2013
Město: Praha 2
Stát: ČR

Becalel

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Sociální podnik BEN BECALEL je kartonážní a vitrážová dílna, která zaměstnává lidi se znevýhodněním. Její výrobky tak jsou nejen precizní, ale lidé, kteří je vyráběli do nich dali svůj veškerý um, píli a nadšení. Dílna se věnuje i technice skleněných vitráží. Rádi Vám zhotovíme dárkové tašky, krabičky nebo pomůže s renovací knih a starých map. 

 

Název naší dílny vychází hned ze tří inspirací:

 První z nich je umělecký řemeslník, tesař, řezbář, kovář a kameník  jménem  Becalel, z kmene Judova. Becalel byl pověřen Mojžíšem, aby s vybranými spolupracovníky zhotovil stánek úmluvy a zároveň jej opatřil i uměleckou výzdobou stříbrem, jinými kovy a drahými kameny.

 Další insirace vychází ze jména Jehuda Löwy (Liva) ben Becalel. Rabbi Löwybyl židovský rabín a učenec, jenž působil jako  vrchní rabín v Praze za vlády Rudolfa II. Tento také uznávaný pedagog, reformátor výkladu Talmudu, filosof a člověk je opředený mnoha legendami. Tohle vše a ještě mnohem více byl rabbi Löw, jehož místo narození, ani jeho datum není dodnes zcela jisté a přou se o něm i největší kapacity přes židovskou historii. 

 Poslední inspirací se pak stala Vysoká škola umění a designu Becalel v Jerusalémě.

 

Naleznete zde jedinečné a originální výrobky (nejen) s židovskou tématikou určené jak pro dekoraci, tak k praktickému životu.

Mezi další výrobky patří přání a pohlednice, malované kamínky a textílie.

 

Dodané produkty se mohou mírně lišit od prezentované fotografie.

 

Pokud výrobek není skladem, lze jej na objednávku zhotovit zhruba do 2 až 3 týdnů. Stejně tak lze zhotovit i jakýkoliv jiný výrobek mimo naši standardní nabídku dle Vašich představ.

 

 

 

 

 

Způsob dopravy
Zboží odesíláno dvakrát týdně - v úterý a čtvrtek. Platby spárovány v pondělí, středu a pátek na základě stavu internetového bankovnictní. Křehké zboží baleno do bublinkové folie či bublinkové obálky. Odesíláno jako doporučené psaní či balíček prostřednictvím České pošty. Možnost osobního odběru.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Becalel

Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--