Profil uživatele
Becalel
Prodávající
Praha 2
Registrace: 25.2.2013

 

Objevujte židovskou symboliku s výrobky dílny Becalel

 

 

Dílna Becalel byla vytvořena jako jeden z projektů Podporovaného zaměstnávání sociálního oddělení Židovské obce v Praze.

Její sídlo je na Staré Městě.

 

 

Název naší dílny vychází hned ze tří inspirací:

 

První z nich je umělecký řemeslník, tesař, řezbář, kovář a kameník  jménem  Becalel, z kmene Judova. Becalel byl pověřen Mojžíšem, aby s vybranými spolupracovníky zhotovil stánek úmluvy a zároveň jej opatřil i uměleckou výzdobou stříbrem, jinými kovy a drahými kameny.

 

Další insirace vychází ze jména Jehuda Löwy (Liva) ben Becalel. Rabbi Löwybyl židovský rabín a učenec, jenž působil jako  vrchní rabín v Praze za vlády Rudolfa II. Tento také uznávaný pedagog, reformátor výkladu Talmudu, filosof a člověk je opředený mnoha legendami. Tohle vše a ještě mnohem více byl rabbi Löw, jehož místo narození, ani jeho datum není dodnes zcela jisté a přou se o něm i největší kapacity přes židovskou historii. 

 

Poslední inspirací se pak stala Vysoká škola umění a designu Becalel v Jerusalémě.

 

Naleznete zde jedinečné a originální výrobky s židovskou tématikou určené jak pro dekoraci, tak k praktickému životu.

 

Dílna Becalel  se  specializuje především na  ruční výrobu ozdobných i užitných výrobků ze skla, keramiky a porcelánu. Dále jsme vybaveni plackovačem na výrobu placek - buttonů.  Díky tomu s námi můžete mít ihned placku či magnet s natištěným logem Vaší společnosti jako skvělý dar pro Vaše obchodní partnery.

 

Mezi další výrobky patří přání a pohlednice, malované kamínky a textílie.

 

 

 

Dodané produkty se mohou mírně lišit od prezentované fotografie.

 

Pokud výrobek není skladem, lze jej na objednávku zhotovit zhruba do 2 až 3 týdnů. Stejně tak lze zhotovit i jakýkoliv jiný výrobek mimo naši standardní nabídku dle Vašich představ.

 

 

 

 

 

 

 

Způsob dopravy
Zboží odesíláno dvakrát týdně - v úterý a čtvrtek. Platby spárovány v pondělí, středu a pátek na základě stavu internetového bankovnictní. Křehké zboží baleno do bublinkové folie či bublinkové obálky. Odesíláno jako doporučené psaní či balíček prostřednictvím České pošty. Možnost osobního odběru.
Obchodní podmínky

Zasláním objednávky kupující stvrzuje souhlas  s obchodními podmínkami dle OZ platného od 1. 1. 2014 a zejména, že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.