Profil uživatele
bedtime
Prodávající
Zlín
Registrace: 2.11.2010

Bedtime znamená čas, kdy jít spát, oddat se snům, odpočinout si od všedních starostí...

 

Vítejte u Hanelore.

Tento profil jsem vytvořila pro textilní zboží větších rozměrů.

Ve zboží si můžete prohlédnout ložní prádlo. Povlečení jsou ušita z bavlněných pláten české výroby, většinou po dvou kouscích od každého vzoru. Snažím se vybírat kombinace tak, aby zde zákazník objevil originál, který v jiném obchodě nesežene. Na přání mohu vytvořit i povlečení na míru a dle představ zákazníka, takže některé kombinace se mohou objevit znovu (pokud jsou látky k dostání).

Povlečení jsou určena primárně pro dospělé. Pokud budete chtít peřinky i pro děti do malých postýlek, je to možné po předchozí domluvě.

Ke každému zboží dostane zákazník návod k údržbě. Doporučuji šetrnější praní i žehlení z těch důvodů, aby povlečení zůstalo dlouho krásné.

Objednávky se snažím vyřizovat co nejdříve, ale vzhledem k tomu, že pracuji na plný úvazek, tak se mi někdy nedaří např. odeslat balík obratem - jak bylo dříve zvykem. Proto prosím o shovívavost při vyřizování Vašich objednávek. Děkuji.

Přeji příjemný den a zvu Vás také do druhého profilu u hanelore, ve kterém nabízím hedvábné zboží a drobné textilní výrobky.

Obchodní podmínky

Po objednání zboží obrdžíte potvrzovací e-mail s údaji k platbě.

Balíček s vaším zbožím bude odelsán během několika málo dnů po připsání platby na daný účet. Po předchozí domluvě lze odeslání urychlit - tzn. ihned po připsání platby běžím na poštu :-).

Při internetovém nákupu platí možnost vrácení nepoužitého zboží do 14ti dnů ode dne převzetí balíčku s objednávkou.

Pokud využijete možnosti vrácení zboží, zašlete poštou kompletní balíček zpět (nikoli dobírkou) a informujte mě o této skutečnosti vnitřní poštou zde na Fleru. Platba bude vrácena do 14ti dnů od obdržení vráceného zboží.

Pokud budete své zboží reklamovat, obraťte se na mě nejprve vnitřní poštou a sdělte problém, který je potřeba řešit. Reklamace budou vyřizovány ve lhůtě 30ti dnů.

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím