Profil uživatele
benediktus
Lucie Dlouhá | prodávající
Chotěboř
Registrace: 16.5.2011

V řemeslných dílnách občanského sdružení Benediktus se snažíme zachovávat ruční výrobu a obnovovat tradiční řemesla. Společně s lidmi s mentálním postižením chceme předávat tyto hodnoty současné generaci.

Na práci v dílnách se spolupodílí lidé s mentálním postižením a lidé se změněnou pracovní schopností. Společně vyrábí naprosto originální výrobky výjmečné tím, že z nich vyzařuje láska a radost. Je pro nás důležité zapojovat lidi s mentálním postižením do výrobního procesu dílen, protože tak mohou vtisknout výrobkům punc přidané hodnoty. Punc neobyčejnosti a punc neviditelného rozměru lásky a přátelství.

Představujeme Vám výrobky z dílen, které v současné době fungují: tkalcovské, keramické a výtvarné (plstění, batika a výroba šperků). Výrobky z Benediktu poznáte podle naší originální značky: Svatá Ana Modletín. Na našich výrobcích zároveň používáme certifikát Originální výrobek Kraje Vysočina. 

Zakoupením našich výrobků podpoříte práci lidí, kteří mají problém s uplatněním na trhu práce v regionu Železných Hor. Zároveň podpoříte také výrobu tradičních produktů v kraji Vysočina.

 

NÁHRADNÍ PLNĚNÍ - PRO ZAMĚSTNAVATELE S VÍCE NEŽ 25 ZAMĚSTNANCI

- splňujeme podmínky dle §81 odst. 2 písm. b, zákona č. 435/2004 Sb. o zaměstnanosti, na jehož základě můžeme poskytnout náhradní plnění.

                         

Způsob dopravy
česká pošta, balík nebo obálka
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
735158
13.7.2018 V současné době máme dovolenou. Vaše objednávky budeme vyřizovat od 24.7.2018
Děkujeme za pochopení
Benediktus
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.