Profil uživatele
benediktus
Lucie Dlouhá | prodávající
Chotěboř
Registrace: 16.5.2011

V řemeslných dílnách občanského sdružení Benediktus se snažíme zachovávat ruční výrobu a obnovovat tradiční řemesla. Společně s lidmi s mentálním postižením chceme předávat tyto hodnoty současné generaci.

Na práci v dílnách se spolupodílí lidé s mentálním postižením a lidé se změněnou pracovní schopností. Společně vyrábí naprosto originální výrobky výjmečné tím, že z nich vyzařuje láska a radost. Je pro nás důležité zapojovat lidi s mentálním postižením do výrobního procesu dílen, protože tak mohou vtisknout výrobkům punc přidané hodnoty. Punc neobyčejnosti a punc neviditelného rozměru lásky a přátelství.

Představujeme Vám výrobky z dílen, které v současné době fungují: tkalcovské, keramické a výtvarné (plstění, batika a výroba šperků). Výrobky z Benediktu poznáte podle naší originální značky: Svatá Ana Modletín. Na našich výrobcích zároveň používáme certifikát Originální výrobek Kraje Vysočina. 

Zakoupením našich výrobků podpoříte práci lidí, kteří mají problém s uplatněním na trhu práce v regionu Železných Hor. Zároveň podpoříte také výrobu tradičních produktů v kraji Vysočina.

 

NÁHRADNÍ PLNĚNÍ - PRO ZAMĚSTNAVATELE S VÍCE NEŽ 25 ZAMĚSTNANCI

- splňujeme podmínky dle §81 odst. 2 písm. b, zákona č. 435/2004 Sb. o zaměstnanosti, na jehož základě můžeme poskytnout náhradní plnění.

                         

Způsob dopravy
česká pošta, balík nebo obálka
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
735158
13.7.2018 V současné době máme dovolenou. Vaše objednávky budeme vyřizovat od 24.7.2018
Děkujeme za pochopení
Benediktus
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím