Profil uživatele
Berki
Prodávající
Zdice
Registrace: 15.2.2009

 Milí příznivci, nastala doba, o které jsem věděla, že jednou přijít musí, jenom jsem nečeka, že to bude tak z čista jasna. Nečekaně, ale ráda, nastupuji do práce a to znamená, že nebudu moci obchůdek zásobit tak, jako dříve. Pevně doufám, že v budoucnu najdu čas i na šití, ale momentálně nevím, jak blízká či vzdálená tato budoucnost je.

Chtěla jsem Vám tedy prozatím poděkovat za Vaši přízeň, milou podporu a nákupy. Po několik let jste mi byli světem úniku ze dnů všedních a ani netušíte, jak mile mi zde s Vámi bylo.

Moc Vám děkuji a snad zase někdy...

 

 

 

 

 

------------------------------------------------------------------------------------

Vážení zákazníci, na poštu chodím pouze 1x týdně, děkuji za pochopení.

-----------------------------------------------------------------------------------------

 

Protože víra je nejdůležitější součástí mého života, ráda bych Vás také pozvala k nahlédnutí do křesťanského společenství, kterého jsem členem:

Křesťanský sbor Beroun

Doufám, že Vás budu v brzské době moci pozvat k nahlédnutí na nové stránky sboru, který momentálně vzniká na Berounsku, kde jsme se také v průběhu léta přestěhovali.

Dále Vám prostě musím :-) představit někoho, kdo mě k tvoření přivedl a koho mám moc ráda. Má tady na Fleru taky svůj obchůdek se spoustou nádhery, takže určitě neváhejte a mrkněte i tam:

Ivoan

Určitě nakoukněte také k další kouzelnici. Její krabičky z kartónu a látek jsou úžasné, úchvatné, okouzlující, velmi pečlivě zhotovené a zaslouží si další spoustu superlativů. Má přezdívku

Miradka

a určitě Vás její obchůdek nenechá chladnými :-).

--------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Způsob dopravy
!!!Na poštu chodím 1x týdně a vždy Vás přes Fler poštu upozorním, že zboží opravdu směřuje k Vám!!! V připadě, že potřebujete zboží zaslat co nejdříve, musíme se na tom předem domluvit. Posílám přes ČP doporučeně. Obálky používám dle charakteru zboží(někdy i recyklované). Na dobírku zasílám pouze ve výjímečných případech, na základě předchozí domluvy a jen tehdy, pokud má zákazník alespoň 5 kladných doporuční a žádné negativy. Fakturu zasílám pouze na požádání.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
346439
9.1.2015 Vážení příznivci, provoz obchůdku bude omezen. Vysvětlení najdete u mě v profilu. Děkuji za přízeň.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím