Profil uživatele
Beryl
Prodávající
Praha 3
Registrace: 21.12.2008
Dalo by se říci, že s korálky jsem se seznámila již jako docela malá (asi 7 mi bylo), a to na táboře v okolí Jablonce, když jsme byli na exkurzi ve sklárně. Odtantud jsem si přivezla asi deset kilo různých pokažených korálků a odřezků a začala z nich vyrábět různé věci. Zpočátku spíš k ozdobě sebe jako princezny, ale tak kolem 14 let už to začalo nějak i vypadat a já jsem se čím dál tím víc spoléhala na svojí fantazii a nápady, což se mi zúročilo před třema roky, kdy jsem byla rok v Německu a prodávala své výrobky na bleším trhu. Zde jsem poprvé poznala jak těžké je rozloučit se v vlastnoručně zhotoveným náhrdelníkem či naušnicema. Každý v výrobků je originál a žádný z nich nedodělávám a nepřidělávám. Pokud by byl zájem je možné šperky upravit (pouze v případech, kdy je to technicky možné). Takže si můžete být jisti, že šperky ode mne na nikom jiném nikde na světě neuvidíte... Ať se Vám líbí.
Způsob dopravy
- Vyzvednutí na místě - Doporučená polstrovaná obálka (aktuální cenu je nutno připočíst k ceně za šperky) - Obchodní balík (aktuální cenu je nutno připočíst k ceně za šperky) Zboží je baleno vždy tak, aby jste ho dostali celé a v pořádku.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím