Profil uživatele
betseba
Prodávající
Rosice
Registrace: 27.3.2008

 

 

 

Moc mě těší, že jste při své plavbě barevným flérovským mořem dorazili do mého obchůdku se šperky všelikými, především s těmi co mají srdce z přírody. V malém kamínku zkamenělé hlubiny věků, to je moje inspirace věčná.

Úvodní fotografie upozorňují na mou novou kolekci romantických šperků

"Sweet darkness", která čerpá z historie i z temnějšího undergroundové obraznosti spojované především s gothic rockovou scénou. 

Betšeba je žena v mnoha rolích - především majitelka malého domácího cirkusu se třemi synky a taky řemeslník, výtvarník, lektor, trhovec. Jak kdy a jak pro koho. Pro zvědavé čtenáře je tu rozhovor se mnou.

Co v mém  krámku najdete?

Stěžejní částí mé současné tvorby jsou šperky vytvořené kombinací tiffany techniky, tedy pájení cínem, a práce s dráty, plíšky a dalším materiálem. Dává mi možnost plně popustit uzdu fantazii v originálních náhrdelnících, náušnicích, sponách a prstenech.

 

Dále tu najdete náhrdelníky, náramky a spony drátované.

Jak již bylo řečeno, velmi ráda používám nejrůznější minerály, ať již tromlované, broušené, nebo v surovém stavu,  ale v obchůdku najdete i říční perly, perleť, exotické dřevo a ostatní přírodní materiály. Korálky jsou také obvykle z minerálů, vyjímečně skleněné, charakter materiálu je vždy popsán.

 

Zboží je vždy poctivě zabaleno a balíček pokaždé obsahuje často také malé překvapení.

Dne 13. 1. 2011 jsem změnila bankovní spojení, pro zákazníky z Fléru nyní funguje účet ve Fio bance. Důvodem bylo především usnadnit a zlevnit platby pro slovenské zákazníky, kteří nyní mohou platit formou tuzemského příkazu k úhradě bez zbytečných poplatků.

Zaslaní do zahraničí mimo Slovenskou republiku je možné po domluvě.

Způsob dopravy
Doporučená zásilka (bublinková obálka), krabička (často zrecykluji obalovaý materiál, ve kterém jsem něco obdržela. Možné je také osobní převzetí v Brně.
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
501515
18.4.2016 Plním přání :-)
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.