Domů Profil prodejce betulabk
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 4 hodin.
  • Vidče, ČR
  • 115 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (61) 100%
Nadšenci: 162
Aktivita: aktivní
Prodáno: 115
Registrace: 8.7.2008
Město: Vidče
Stát: ČR

betulabk

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Únor 2015
Jsem učitelka (doufám, že normální) a miluju všechny ruční práce. Svůj první řetízek jsem uháčkovala ve třech letech, dětství a mládí jsem trávila buď s kamarádkami nebo s jehlicemi a šicím strojem CENTRAL BOBBIN, který letos oslaví stovku, za své první vydělané peníze z  brigády jsem si zakoupila "úžasný" elektrický šicí stroj NICOLETA rumunské výroby, protože jiný na konci osmdesátých let nebyl a mou další životní láskou se stal na začátku devadesátých let minulého století šicí stroj JANOME, který jsem loni v prosinci vyměnila po dlouhých 23 létech věrné služby bez jediné poruchy za jeho novější variantu JANOME  Memory Craft 6600. 
  V roce 2013 se mi také splnil další  dlouholetý sen a vedle stroje Janome má  své stálé místo můj další kamarád overlock SINGER.
Protože jsem byla 10 let na mateřské "dovolené" se třemi dětmi a ruční práce mě opravdu bavily,  chodily mé děti obšité od hlavy až k patě mými výrobky a dokonce se mi podařilo publikovat některé z nich i v časopise Praktická žena.  Na to jsem dodnes pyšná, přestože od té doby nějaký ten čas utekl.(Pozn: Mé výrobky jsou všechno šité a pletené oblečení kromě riflí a také hračky vyráběl někdo jiný.)

Jak šel čas, děti rostly, veselé mikiny, sukýnky a oblečení s obrázky vyměnily za trička a džíny, mateřskou "dovolenou" vystřídalo zaměstnání, povinností přibývalo, času na ruční  tvorbu ubývalo, ale touha vzít do ruky háček, jehlice nebo zasednout za šicí stroj, ta mě neopustila nikdy.

Mám ráda všechny ruční práce, šití aplikací, háčkování a pletení jsou mé stálice, poslední dobou mě uchvátil patchwork a jako učitelka matematiky vesele přepočítávám inche na centimetry a naopak, mezi opravováním písemek a chystáním příprav občas něco uháčkuju a vždy zažívám obrovský pocit uspokojení, když mé výrobky udělají někomu radost. Vaše Betula Pendula

P. S.  Krásný nový banner a avatar pro mě na přání vytvořila Rope 

Způsob dopravy
Česká pošta - doporučeně - bublinkové obálky nebo balík v závislosti na velikosti zásilky. Zásilkovna
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od betulabk

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--