Domů Profil prodejce Big House
  • Prodejce od r. 2011
  • Praha, ČR
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (2) 100%
Nadšenci: 5
Aktivita: -
Registrace: 7.10.2011
Město: Praha
Stát: ČR

Big House

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Čau návštěvníci!

Řikám si MONSTER PROCESS, pracuju pod značkou BIG HOUSE a jinak se jmenuju pan JONÁŠ.

Původně jsem chtěl všechny svý obrazy vyhodit, ale potom co jsem objevil Flér jsem řekl dost trhání, odnášení ke kontejnerům a uvědomil jsem si že by z toho mohli kápnout ňáký prachy.

Prachy teďka hodně potřebuju protože pracuju za 70 Kč hrubýho/hodinu a nemam na nic čas a už vubec ne na tvoření, z čehož jsem v depresích a postrádám smysl života.

Smysl života jsem jako malej kluk viděl ve sportu, hrál jsem basket. Potom jsem se začal víc dívat kolem sebe a objevil jsem umění.

Umění je pro mě slovo který v sobě skrývá nejsilnější obsah s nejširší formou. Dá se vyjádřit triliardou způsobů od skřeků po cákance barvy. Rád nad uměnim přemejšlim.

Přemejšlet bolí, ale stojí to za to.

Zlato je sice hezká věc, ale tvůrčího ducha si za něj nekoupíš. Možná proto je tvoření zábavou převážně materiálně chudejch lidí.

Lidi. Někdy zvířata. Všem de o to jedno. Přežít! Vydělávání peněz je davový šílenství ale něco jíst musíme. Obdivuju lidi který se v 60ti cejtěj na 20, protože mě je 20 a cejtim se na 60. A ze všeho nejradši mam cizince.

V cizině se vždycky hodně uvolnim. Na kolo přidělám brašny a s kamarádem vyrazíme poznávat jiný mravy a způsoby. Objel jsem na kole republiku a dojel jsem na kole k moři. Takovýhle cesty jsou pro mě neuvěřitelně inspirativní.

Inspirovat mě může uplně všechno ale ze všeho nejradši nasávám inspiraci z vůně a atmosféry ročních období. To naprosto miluju a mně nejbližší roční období je podzim a zima.

V zimě lyžuju, chodim na sněžnicích a běžkuju. Na hory jezdim rád od malička. Nejradši mam Jizerky a Krkonoše. Chtěl bych tam jednou bydlet.

Bydlim teďka s kamarádem v jednom bytě. Máme úžasnej výhled na Prahu a všechno v dosahu. Baví mě se o sebe starat. Rád nakupuju, vařim i peru.

Jinak se moc neperu. Jsem spíš klidnější povahy a vždycky vlk samotář.

Ať se vám na mym profilu líbí.

BIG HOUSE

Způsob dopravy
Až mi zaplatíte peníze na můj účet tak zboží zabalim. Sice jsem dost nešikovnej, ale protože mam o svoje věci strach aby se jim náhodou něco nestalo, tak se nemusíte bát že bych to zabalil lajdácky. Pak vám to pošlu. Nejspíš doporučeně. A je to.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Zboží

Další zboží od Big House

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--