Profil uživatele
bijoux
Prodávající
Praha 5
Registrace: 27.3.2009
"Ženy a krásné šperky patří od pradávna k sobě"

 Zdravím všechny milovnice (také milovníky) bižuterie. Doufám, že si u mě vyberete něco hezkého pro radost nebo jako dárek pro někoho blízkého. Pocházím z Prahy, ale momentálně bydlím za Prahou v Horoměřicích. Tvorbou šperků se zabývám asi tři roky a moc mě to baví. 

 

"Nové trendy v bižuterii hlásí návrat k ženskosti a přírodě"

(zdroj: novinky.cz)

V následující sezóně jaro/léto 2009 se designéři šperků a bižuterie odvrací od mánie strohosti a maskulinní jednoduchosti. Trendy se obracejí směrem k ženskosti, která je založená na transparenci, vrstvení, potiscích a barvě.

Tady je přehled dominantních bižuterních trendů pro ty, které chtějí být dokonale IN:

Elastické náramky větších velikostí

Náušnice od puzetových po přívěskové

Náhrdelníky všech délek a typů

Přívěskové typy náhrdelník?

Brože s motivy květů, motýlů a mašlí

Použití větších komponentů, nechybí kameny a perly

Svěží barevné kombinace

Čisté galvanizace

 

"Trendy barvy 2009;

MORNING
FEMINE ELEGANCE Světlost. Celý svět ve světlých barvách, v bílé, světlé modrobílé, pískových a šedých odstínech. Barevnost, která je velmi uklidňující, je protipólem bohaté barevnosti sezóny. V módě vládne klasika a věcnost, která je však velmi kultivovaná a ženská. Bižuterní doplňky dodávají vizuální osvěžení a dovršují perfektnost tohoto elegantního stylu.

Důležitými prvky pro tuto kolekci jsou elegance a střídmost. Hlavním námětem je probouzející se příroda. Použité tvary perlí připomínají oblázky a kamínky nejen barevností, ale i svou strukturou. Jemně vypracovaní motýli, vznášející se nad rozkvetlými kopretinami, dokreslují křehkou atmosféru svítání.

LAGOON
AT ONE WITH NATURE Vegetační faktory ? vzduch, slunce a voda jsou hlavními prvky tohoto stylu. Klíčovými barvami tématu jsou akvarelové zelené a modré tóny oceánů. Hodnotu materiálů zvýrazňují třpytivé, kovově měňavé efekty, které jsou inspirovány mořskými tvory a rybími šupinami a připomínají tak efektní barevnost secesního skla. Bižuterní doplňky kolekce jsou nenásilným začleněním a dokonalým završením působivosti tohoto stylu.

Námětem této kolekce je moře, oceán, život v něm a okolo něj. Přináší osvěžující mix modrých a tyrkysových tónů s akcentem kyselé zelené. Zajímavé kovodíly v podobě rozkvetlých sasanek, hvězdic a lastur ve spojení s neobvyklými tvary perlí a perliček dotváří iluzi bohatého podmořského života.

RED SKY
SUMMER FLOWERS AND GRAPHIC Barvy květin a květiny jako vládnoucí témata. Květinové potisky na splývavých kvalitních materiálech jako hedvábí a žerzej v pastelových barvách. Květinové vzory v syté barevnosti od romantických millefiori až po velké abstraktní květinové interpretace na světlém podkladě. Barevné a vzorové interpretace jsou nekonečné. Dominující barvou tématu je široká škála odstínů červené a fuchsie. Tak jako jsou v létě záhony plné rozkvetlých růží, tak i tato kolekce rozkvetla barvami. Bohatý mix klasických tvarů perlí je doplněn o pestrou škálu květů a motýlů. Bižuterie z této kolekce bude perfektním doplňkem letního šatníku každé ženy.

SIESTA
NEW SUMMER BOHO AND RAIBOW NATION Kvalitní bohémský look představuje radost, nekomplikovanost a pohodlnost. Je to look, který je zároveň mladý i dospělý a vyhovuje zcela odlišným typům žen. Etnické prvky z Afriky, Indie a Maroka jsou převáděny moderně a femininně. K tématu patří rovněž barva. Barevná škála odráží intenzívní barvy, především tóny zemních barev a koření Indie, Afriky a arabských zemí.

Měkce hnědé, sluncem vyzrálé ambry, zlatavé tóny čajového pečiva a odstíny louhovaného čaje a bohaté aroma kávy, tím vším je prodchnuta kolekce s názvem Siesta. Tvary perlí vystihují krásu etnických vzorů a jsou tak perfektním doplňkem pro ženy, které rády objevují tajemství exotiky.

 

 

 

 

 

Způsob dopravy
Česká pošta
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.