!AKCE! SLEVA 25% na veškerý sortiment! Hromadnou úpravu cen jsme již provedly a ceny, které se vám zobrazují jsou konečné. Navíc přidáváme nášnice ze skleněných korálků jako dárek ke každé objednávce! Poštovné... více »
Profil uživatele
Bijoux Nemesis
Vladimíra Prošková | prodávající
Praha 6
Registrace: 29.9.2009

Výrobou bižuterie se zabývám již několik let a zcela jsem této zálibě propadla. V občanském životě jsem pracovala jako právník, a odtud také moje přezdívka zde na Fleru, protože Nemesis v mytologii ztělesňovala především zákon. Nejsem tedy své původní profesi zcela nevěrná.

Nyní se již zcela věnuji podnikání a vlastnímu obchodu s korálky, ručně vyráběnými šperky a bižuterií v centru Prahy.

Většinou vyrábím šperky na zakázku a ve zbývajícím čase věcičky, které vám chci představit na Fleru. Nejraději mám české sklo, voskovky, vinutky a vintage. Jsem schopna vyhovět téměř všem požadavkům na barvu či provedení, takže pokud máte vlastní představu, kontaktujte mne vnitřní poštou. Pokud by se vám líbilo něco z již prodaného zboží, není problém jej vyrobit znovu nebo vyrobit podobné. Také je možné dovyrobit chybějící kousky do soupravy. Bude-li to jen trochu v mých silách...

Na přání mohu vyměnit u náušniček v mé galerii afroháčky za háčky uzavřené a naopak. Cena zůstává stejná.

Ke každé objednávce přidávám dárek, většinou v podobě náušnic, které ladí se zbytkem objednávky a každou sadu dodávám v organzovém sáčku. Větší objednávka znamená více dárků.

Všechny cestovatele, kteří se chtějí podělit o získané zážitky, a spřízněné duše zvu vřele do klubu o cestování.

Mám ráda svoje blízké, moře a cestování za hranice všedních dnů, dobrou knihu a hudbu s duší...

Motto: Žij a nechej žít...

 

Nová kolekce Pearls and Stones!!!

Nová kolekce Fimo a polyery!!!

image

Kolekce STONES a rhodium!!!

Nová kolekce šperků z minerálů, zkamenělin, krápníků, perleti a rhodia, které má lepší vlastnosti, než stříbro, ale je stejně krásné!!!

https://www.fler.cz/zbozi?ucat=337264

 Kolekce Midnight Lady!!!

Náhrdelník ze skleněných korálků a štrasových komponentů.

Náušnice vhodné k náhrdelníku přidáváme jako dárek!

https://www.fler.cz/zbozi/lonestar-nahrdelnik-5349110

 Midnight Lady

 

 

Kolekce šperků vyrobená pro Galerii Bijoux Nemesis z pravých kamenů, sladkovodnich perel a komponentů z chirurgické oceli nebo pozlacenych 24k. Při jejich výrobě jsou použity výhradně přírodní materiály a hypoalergenni bezniklove komponenty. Precizní zpracování a kvalita každého jednotlivého šperku. Součástí­ kolekce je take sada napaditých naramků....

 

Náhrdelník ze skleněných korálků a štrasových komponentů.

Náušnice vhodné k náhrdelníku přidáváme jako dárek!

https://www.fler.cz/zbozi/lonestar-nahrdelnik-5349110

 

Midnight Lady

Nová Kolekce Marisco - inspirovaná tentokrát barvami moře... Všechny náhrdelníky i náušnice lze vyrobit i v dalších 15-ti barvách!!! Mořskou kolekci naleznete zde: https://www.fler.cz/zbozi?ucat=401723

Způsob dopravy
Česká pošta, doporučeně, bublinková obálka. Zboží odesíláme do 3 pracovních dnů po připsání částky na účet, pokud je zboží skladem. Jinak platí dodací lhůty uvedené u jednotlivých výrobků. Po dohodě je možný i osobní odběr v pražském kamenném obchodě.
Obchodní podmínky

Obchodní podmínky


Vítejte v prodejní galerii Bijoux Nemesis !!!

Obchodní podmínky a informace zde uvedené platí pro objednávky v našem internetovém obchodě.

Vyplněním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil a souhlasí s obchodními podmínkami, reklamačním a nákupním řádem.

Objednávka je návrhem kupní smlouvy. Kupní smlouva vzniká převzetím objednaného zboží kupujícím.

Úvodní ustanovení


Prodávající se zabývá zejména prodejem a výrobou šperků, bižuterie, dárkových a dekoračních předmětů, módních a oděvních doplňků.

 1. Prodávající prohlašuje, že všechny informace uvedené na tomto serveru jsou pravdivé a jsou v souladu s právním řádem České republiky.
 2. Další ustanovení v obchodních podmínkách blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího a kupujícího a jsou nedílnou součástí kupní smlouvy.

Uzavření smlouvy

 1. Podmínkou platnosti elektronické objednávky je vyplnění veškerých předepsaných údajů ve formuláři. Objednávka je návrhem kupní smlouvy. Prodávající potvrzuje uzavření kupní smlouvy formou elektronického potvrzení objednávky.
 2. Kupující je povinen uvést správnou a úplnou poštovní adresu, na kterou má být objednané zboží odesláno.
 3. Vyplněním objednávkového formuláře internetového obchodu kupující dává prodávajícímu souhlas k shromažďování a archivování osobních údajů o kupujícím a o jeho nákupech. Tyto údaje budou použity pouze pro vyřízení konkrétní objednávky.
 4. Kupující má právo stornovat odeslanou objednávku nebo vrátit zboží do 14dnů od jeho doručení bez udání důvodu. Zboží nesmí být žádným způsobem používané, nošené či mechanicky poškozené a musí být vráceno v původním obalu.
 5. Kupující je povinen odebrat objednané zboží a zaplatit celkovou cenu. S celkovou cenou je zákazník srozuměn při vyplňování objednávky ještě před jejím závazným potvrzením.

Dodací podmínky

 1. Místem plnění je sídlo (bydliště) nebo místo podnikání kupujícího, které bylo vyplněno ve formuláři objednávky, neuvede-li kupující místo jiné.
 2. Za dodání zboží se považuje odeslání zboží kupujícímu na adresu, kterou uvedl v objednávce.
 3. Prodávající obvykle dodá zboží do 7 dnů ode dne uzavření kupní smlouvy. Pokud prodávající zjistí, že není schopen kupujícímu zboží ve stanovené lhůtě dodat, je povinen mu tuto skutečnost neprodleně oznámit a sdělit mu také dobu, o kterou se standardní doba prodlužuje. Nedodá-li prodávající zboží kupujícímu ve stanovené lhůtě, je kupující oprávněn od smlouvy bez dalšího vysvětlení odstoupit. To však neplatí, je-li u konkrétního zboží uvedena delší dodací lhůta.
 4. Dodací lhůta stanovená v předchozím odstavci se netýká zboží, u něhož je výslovně uvedena dodací doba delší, zejména vzhledem k povaze zboží nabízeného prodávajícím jako jsou ručně vyráběné šperky, zakázková bižuterie a další hand-made sortiment prodávajícího.
 5. Prodávající si vyhrazuje právo nedodat zboží, které se již přestalo vyrábět, nemá ho na skladě nebo se u něj výrazně zvýšila cena. O zvýšení ceny je prodávající povinen kupujícího bezodkladně informovat a domluvit se na dalším postupu odstoupení od smlouvy a vrácení peněz kupujícímu (v případě, že již došlo k zaplacení objednávky či faktury), objednání jiného zboží, případně finančním dorovnání ceny nebo jiné adekvátní náhrady.
 6. Prodávající má právo odmítnout objednávku, pokud kupující opakovaně neplní svůj závazek odebrat zboží a zaplatit kupní cenu.
 7. Zboží je dodáváno prostřednictvím České pošty jako doporučená zásilka, cenný balík, balík do ruky nebo balík na poštu na adresu uvedenou v objednávce.
 8. Při osobním odběru v Praze v kamenné prodejně, budete informováni e-mailem , formou sms nebo telefonicky ihned jakmile bude zboží připraveno k osobnímu odběru. Pokud se dostavíte dříve, než-li Vás kontaktujeme, může se stát, že objednané zboží ještě nebude připraveno k odběru! Zboží k osobnímu odběru, které dosud nebylo uhrazeno, bude rezervováno po dobu 14 dnů, pokud není dohodnuto jinak. Předem uhrazené, či jiným způsobem rezervované zboží (osobní odběr, zakázková výroba, pozáruční opravy, záloha na objednávku), může zákazník vyzvednout či odebrat kdykoliv dle svého uvážení a to v provozní době prodávajícího na základě výzvy zaslané zákazníkovi (e-mail, sms atd.).
 9. V případě osobního odběru neplatí zákazník poštovné.
 10. Poštovné pro Českou Republiku: doporučená zásilka je 40,- Kč, při platbě předem na účet či platební kartou, doporučená zásilka s dobírkou včetně poštovného je 80,- Kč, cenný balík je 100,- Kč, obchodní balík je 120,-Kč.
 11. Cena poštovného je uvedena vždy u konkrétního výrobku či zboží, pokud není na základě dohody mezi prodávajícím a kupujícím cena poštovného stanovena jiným způsobem (sleva).
 12. V případě objednání zboží v hmotnosti nad 2 kg je poštovné účtováno dle tarifu České pošty.

Platební podmínky

 1. Kupní cena zboží je splatná na základě výzvy k úhradě, resp. faktury, před dodáním zboží, na účet prodejce.
 2. K cenám výrobků na stránkách internetového obchodu není připočítáno poštovné. Balné v našem obchodě není účtováno!!! Vaše zásilky šperků a dalšího sortimentu zdarma zabalíme do ozdobných organzových sáčků případně jiného obalového materiálu dle povahy dodávaného zboží.
 3. Ceny jsou uváděny v Kč bez DPH, neboť prodávající není plátcem DPH. Uvedené ceny jsou tudíž konečné. V případě větší objednávky může poskytnout prodávající kupujícímu individuální slevu na základě předchozí dohody, pokud není uvedeno jinak. Výše uvedené neplatí pro již zlevněné zboží. Na individuální slevy není právní nárok, s výjimkou avízovaných slev na veškerý sortiment prodávajícího viz. odst. 5 článku IV. níže.
 4. Prodávající je povinen zaslat kupujícímu daňový doklad na vyžádání.
 5. Při větším odběru může být kupujícímu poskytnuta sleva. Slevy mohou být též poskytovány při jednotlivých prodejních akcích. Tyto slevy budou viditelně zveřejňovány na internetových stránkách prodávajícího. 
 6. Prodávající si vyhrazuje právo na změnu cen o čemž je povinen kupujícího ihned informovat. V takovém případě má kupující možnost novou cenu přijmout nebo od objednávky odstoupit. V případě, že kupující zaplatil objednané zboží předem a odstoupí-li od smlouvy z výše uvedeného důvodu, vrátí prodávající kupujícímu celou částku nejpozději do 3 dnů od doručení písemného odstoupení od smlouvy.

Odstoupení od kupní smlouvy (vrácení zboží)


Kupující má právo podle občanského zákoníku v platném znění, odstoupit od smlouvy do 14-ti dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené a nerozbalené zboží, bez známek užívání nebo opotřebení, v původním obalu, na své náklady poslat zpět v uvedené lhůtě (určující je datum odeslání) na adresu prodejce. Po obdržení vráceného zboží a jeho kontrole, vrátí prodávající nejpozději do 10-ti dní zákazníkovi zpět odpovídající částku předem dohodnutým způsobem. Vrácené zboží zaslané na adresu prodávajícího na dobírku, není prodávající povinen přijmout.

Zakoupené zboží lze bez udání důvodu vrátit do 14-ti dnů od jeho zakoupení  s úmyslem odstoupení od smlouvy a vrácení peněz. Takto vrácené zboží nesmí být nošené či jinak používané nebo mechanicky poškozené a musí být vráceno v původním obalu, pokud není uvedeno jinak. Jakékoliv pozdější reklamace a požadavky zákazníka nejsou považovány za odstoupení od smlouvy ve smyslu občanského zákoníku a dalších ustanovení a budou řešeny v rámci reklamačního řádu prodávajícího uvedeného níže.

Ochrana osobních údajů

Veškeré osobní údaje poskytnuté při objednávce jak ze strany kupujícího, tak ze strany prodávajícího jsou důvěrné a budou použity pouze níže uvedeným způsobem.

 

 1. Veškeré nakládání s osobními údaji v rámci internetového obchodu prodávajícího se řídí zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů.
 2. Prodávající prohlašuje, že si je vědoma důležitosti ochrany takových údajů a dodržování všech zákonných pravidel souvisejících s jejich používáním. Veškeré informace získané v obchodním styku nebudou poskytovány třetím osobám ani používány jiným než stanoveným způsobem. Jakékoliv další používání získaných informací bude předem konzultováno s konkrétním zákazníkem.
 3. Získané informace bude prodávající užívat výlučně pro potřebu obchodního styku se svými zákazníky.
 4. Galerie Bijoux Nemesis používá při komunikaci se zákazníky elektronickou poštu (dále jen e-mail) nebo telefonní číslo formou sms, dle zvolené služby.

Závěrečná ustanovení

 1. Tyto obchodní podmínky platí ve znění uvedeném na internetových stránkách prodávajícího v den zakoupení zboží v elektronickém obchodě. Rozhodný je den odeslání elektronické objednávky kupujícím.
 2. Odesláním elektronické objednávky kupující přijímá veškerá ustanovení obchodních podmínek v platném znění, není-li dohodnuto jinak.
 3. Účastníci se výslovně ve smyslu ust. § 262 odstavce 1 obchodního zákoníku dohodli, že není-li podmínkami výslovně stanoveno jinak, řídí se jejich práva a povinnosti obchodním zákoníkem, zejména jeho ust. § 409 a násl.

Záruka a Reklamace

I. Záruční podmínky


 Bijoux Nemesis

 

(dále jen prodávající) poskytuje záruku na zboží v rozsahu obecně platných předpisů.

Nároky z odpovědnosti za vady se nevztahují na vady způsobené:

 • Mechanickým poškozením
 • Běžným opotřebením v rámci obvyklého užívání
 • Změnami v barvách galvanizace
 • Nevhodným zacházením a údržbou
 • Vnějšími vlivy
 • Zásahem třetí osoby
 • Pro dlouhodobé zachování původního vzhledu šperků a bižuterie doporučujeme tyto před spaním a také koupelí odkládat. Především šperky z bižuterních komponentů by neměly přijít do kontaktu s vodou, která může zkrátit jejich životnost a způsobit změny v barvě galvanizace (barevný pokov). Jednotlivé šperky by měly být chráněny před světlem, prachem a uchovávány odděleně, vhodné jsou organzové sáčky – zdarma k nákupu našich šperků.
 1. Oznámení o zjištěných vadách musí kupující učinit písemně bez zbytečného odkladu, nejlépe do 5 dnů od zjištění vady. Oznámení o vadě s její specifikací pošle kupující na tel. číslo prodejce případně vnitřní fler poštou, či jiným vhodným způsobem.
 2. Kupující je povinen uvést číslo objednávky, doložit doklad o zakoupení zboží (faktura, dodací list, dokladu o zaplacení-paragon). Bez předložení platného dokladu o zakoupení (při jeho ztrátě), může prodávající reklamaci uznat pouze v případě, že se jedná o originální rukodělné výrobky prodávajícího, které je prodávající na základě této skutečnosti schopen předmětné zboží identifikovat.
 3. Prodávající rozhodne o reklamaci nejpozději do 3 pracovních dnů a vyrozumí o tom kupujícího prostřednictvím elektronické pošty, sms či telefonicky, pokud se nedohodnou jinak.
 4. Reklamace bude prodávajícím vyřízena bez zbytečného odkladu, nejpozději do 30 dnů ode dne uplatnění reklamace, pokud se prodávající s kupujícím nedohodnou jinak.
 5. Reklamace týkající se odlišného vzhledu zboží v závislosti na barevném rozlišení monitoru PC, nemohou být důvodem pro jeho vrácení.

 

II. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

 1. Odstoupení od smlouvy se řídí zákonem č. 367/2000 Sb, ve znění pozdějších zákonů a nařízení.
 2. Zákazník má v souladu s § 53, odst. 7 a § 54 občanského zákoníku právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží, a to bez udání důvodu.
 3. Vracené zboží musí být nepoškozené a nesmí vykazovat známky používání a musí být vráceno v původním obalu, který naše galerie poskytuje zpravidla zdarma jako službu zákazníkům (ozdobné sáčky, krabičky a další). Pokud není možné vrátit zboží v originálním obalu, může prodávající nárokovat úhradu nákladů spojených s novým zabalením zboží.
 4. Kupující nemá nárok odstoupit od kupní smlouvy bez udání důvodu v případě, že zboží bylo vyrobeno na zakázku (viz. originální výrobky prodávajícího) nebo bylo zboží jiným způsobem upraveno dle přání zákazníka.
 5. Kupující je povinen před vrácením zboží o tomto prodejce písemně informovat (e-mail).
 6. V případě zboží vráceného poštou musí být zboží dostatečně zabaleno, aby nedošlo k jeho poškození při přepravě. Prodejce má právo nedostatečně zabalenou či přepravou poškozenou zásilku nepřevzít.
 7. Zboží musí být prodejci vráceno kompletní, tedy i s případnými dárky k nákupu (náušnice, korálky a další pozornosti). V případě, že toto kupující nedodrží, má prodávající právo přiměřeně ponížit kupní cenu (zápočet).
 8. Při odstoupení od smlouvy ze strany prodávajícího bude prodávající kupujícího neprodleně kontaktovat a dohodne s ním způsob vrácení peněz.
 9. Pokud již došlo kupujícím k uhrazení částky a vznikl mu nárok na odstoupení od smlouvy, prodávající zašle na adresu kupujícího dobropis, který kupující potvrdí a zašle zpět prodávajícímu. Na základě přijetí potvrzení od zákazníka, prodávající provede vrácení peněz, pokud není dohodnuto jinak.

III. Odpovědnost za vady a opravy šperků

 1. Při převzetí zboží je kupující povinen provést kontrolu zboží při jeho převzetí, a pokud to není možné, musí provést kontrolu bez zbytečného odkladu po převzetí zboží či výrobku. Nemá-li zakoupené zboží požadovanou jakost a bezvadnou kvalitu při převzetí, může kupující požadovat i dodání nové věci bez vad, tedy výměnu zboží, pokud to není vzhledem k povaze vady nepřiměřené a jedná se o skutečnou vadu (nikoliv např. přirozenou kresbu přírodních materiálů).
 2. Pokud se vada týká pouze součásti zboží, např. šperků a bižuterie, může kupující požadovat pouze výměnu součásti; není-li to možné, má právo odstoupit od smlouvy (vrácení peněz). Je-li to však vzhledem k povaze vady neúměrné, zejména v případě, že se jedná o vadu odstranitelnou a opravu lze provést bez zbytečného odkladu, má kupující právo na bezplatnou opravu zboží (šperků a bižuterie).
 3. Právo na výměnu zboží či opravu její součásti má kupující i v případě odstranitelné vady, pokud tato způsobuje, že nemůže zboží řádně užívat pro opakovaný výskyt vady po opravě nebo pro větší počet vad. V takovém případě má i kupující právo od smlouvy odstoupit.
 4. Pokud kupující neodstoupí od smlouvy dle platných právních předpisů nebo pokud neuplatní právo na dodání nové věci bez vad, na výměnu součásti či opravu věci, může požadovat přiměřenou slevu.

AUTORSKÁ PRÁVA:

Současná galerie, její struktura, grafický vzhled, texty, fotografie a grafika a také prezentované práce jsou výlučným majetkem, jejichž vlastníkem je Mgr. Vladimíra Prošková a podléhají právní ochraně ve shodě s autorským zákonem č. 121/2000 Sb. ve znění pozdějších novelizací a souvisejících zákonů.

Všechny vzory bižuterie zveřejněné či vyrobené v galerii, nejedná-li se o zboží jiných výrobců, jsou majetkem Mgr. Vladimíra Prošková a jejich majitelka nesouhlasí s jejich dalším rozšiřováním a napodobováním.

 Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 1. ledna 2017.


Těšíme se na Vaši objednávku!!!

Tým Nemesis

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
 
Novinky
624882
20.5.2017 Kolekce Fimo a polymery - každý kousek z kolekce je jediný originál! https://www.fler.cz/zbozi...
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím