Domů Profil prodejce Bilinka
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Bořitov, ČR
  • 49 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (94) 100%
Nadšenci: 97
Aktivita: aktivní
Prodáno: 49
Registrace: 2.4.2008
Město: Bořitov
Stát: ČR

Bilinka

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Jmenuji se Zuzana a přes všechna očekávání mé rodiny, že budu studovat jazyky či nějaké výtvarno, jsem se ubrala jiným směrem - můj obor nese název krajinné inženýrství. Tvoření je mi tedy koníčkem a ani si nedokážu představit, že by tomu mělo být jinak.

Stále zkouším nové techniky a materiály a ráda se nechám inspirovat. Prošla jsem si obdobími bavlnkových náramků, keramiky, batiky, háčkování, drhání, korálkování na stavu,... V současné době se věnuji hlavně práci s korálky a pryskyřicí, ovčí vlnou (v roce 2007 mě nadchla na stáži ve Finsku), zamilovala jsem si smaltování bez pícky a laškuji i s decoupagí, linorytem a třeba začnu opět plést a háčkovat. Vždycky jsem obdivovala práci se sklem, kovy a drahými kameny.

Pro mé SP: Věnuji se dendrologii a kynologii, nemám ráda růžovou barvu, neumím plést, háčkovat, šít na stroji a spoustu dalších technik :( O to raději sportuju (už jen rekreačně) - v létě hraju tenis, plavu, v zimě bruslím, lyžuju a taky někdy sáňkuju, teď nejvíc kočárkuju :)

Žiju s lesním inženýrem (a myslivcem v jedné osobě), synem Marečkem, dcerou Zuzankou a border teriérem Garpem, bydlíme v rodinném domečku nedaleko Brna. A taky miluju švestky a hrušky, proužkaté ponožky, výrazné šperky (zlaté však ne), kvalitní čokoládu, lesky na rty, materiálové swapy, cestopisné romány, rockovou hudbu, dřevěné hračky, Finsko, houbaření a sběr lesních plodů, psy a jinou zvířenu, květenu (hlavně stromy), zelenou barvu, keramiku a vše krásné, ale zároveň praktické .)

 

Způsob dopravy
Česká pošta, doporučeně v bublinkové obálce. Podle domluvy případně i osobní předání - Brno, případně Liberec.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Bilinka

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--