Profil uživatele
Bilinka
Prodávající
Bořitov
Registrace: 2.4.2008

Jmenuji se Zuzana a přes všechna očekávání mé rodiny, že budu studovat jazyky či nějaké výtvarno, jsem se ubrala jiným směrem - můj obor nese název krajinné inženýrství. Tvoření je mi tedy koníčkem a ani si nedokážu představit, že by tomu mělo být jinak.

Stále zkouším nové techniky a materiály a ráda se nechám inspirovat. Prošla jsem si obdobími bavlnkových náramků, keramiky, batiky, háčkování, drhání, korálkování na stavu,... V současné době se věnuji hlavně práci s korálky a pryskyřicí, ovčí vlnou (v roce 2007 mě nadchla na stáži ve Finsku), zamilovala jsem si smaltování bez pícky a laškuji i s decoupagí, linorytem a třeba začnu opět plést a háčkovat. Vždycky jsem obdivovala práci se sklem, kovy a drahými kameny.

Pro mé SP: Věnuji se dendrologii a kynologii, nemám ráda růžovou barvu, neumím plést, háčkovat, šít na stroji a spoustu dalších technik :( O to raději sportuju (už jen rekreačně) - v létě hraju tenis, plavu, v zimě bruslím, lyžuju a taky někdy sáňkuju, teď nejvíc kočárkuju :)

Žiju s lesním inženýrem (a myslivcem v jedné osobě), synem Marečkem, dcerou Zuzankou a border teriérem Garpem, bydlíme v rodinném domečku nedaleko Brna. A taky miluju švestky a hrušky, proužkaté ponožky, výrazné šperky (zlaté však ne), kvalitní čokoládu, lesky na rty, materiálové swapy, cestopisné romány, rockovou hudbu, dřevěné hračky, Finsko, houbaření a sběr lesních plodů, psy a jinou zvířenu, květenu (hlavně stromy), zelenou barvu, keramiku a vše krásné, ale zároveň praktické .)

 

Způsob dopravy
Česká pošta, doporučeně v bublinkové obálce. Podle domluvy případně i osobní předání - Brno, případně Liberec.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.