Domů Profil prodejce Black Adder
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 15 minut.
  • Kořenov, ČR
  • 85 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (22) 100%
Nadšenci: 532
Aktivita: aktivní
Prodáno: 85
Registrace: 20.9.2010
Město: Kořenov
Stát: ČR

Black Adder

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

  Studia jsem pojal jako malou, osobní "Tour de Glass", když jsem absolvoval postupně všechny tři severočeské sklářské průmyslovky.

  Mám sklo jako materiál hodně rád a jsem s ním pracovně v každodenním kontaktu, ale jsou věci, momenty nebo myšlenky, které se do něj přenášejí jen obtížně. Fotografie je pro mě jeden ze způsobů, jak vyjádřit svůj pohled na svět. Stále se učím pozorovat a zaznamenávat věci kolem tak, jak bych si přál, aby vyzněly. Nedostatky v technice se snažím dohnat nápaditostí...:-) Nejde o realistické zachycení skutečnosti, jde o náladu, pocit, který fotka vyvolá...

  S tvorbou šperků jsem se setkal v Železném Brodě, na poslední štaci svých sklářských studií, když jsem si řekl, že sedm let brusičiny by mohlo stačit. Nápadů mám plný šuplík, jen času se jaksi nedostává, ale kdyby to bylo obráceně, bylo by to asi smutnější...:-)

Způsob dopravy
Českou poštou jako doporučená zásilka. Fotografie jsou baleny mezi dvěma kartony, aby nedošlo k jejich poškození; šperky v jednoduché krabičce.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Black Adder

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--