Domů Profil prodejce Blanka Bernadetta
  • aktivní prodejce od r. 2017
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 minut.
  • Břeclav, ČR
  • 2860 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (194) 100%
Nadšenci: 348
Aktivita: aktivní
Prodáno: 2860
Registrace: 24.2.2017
Město: Břeclav
Stát: ČR
Důležitá informace: Sleva 15% na vše z kategorie VÝPRODEJ, a to do vyprodání zásob.. Děkuji ❤️ / V objednávce je nutné použít tento slevový kód : LH7-7FB-16B

Blanka Bernadetta

/ Prodávající
Novinky
1054949
10.4.2023 Jelikož se chystám svoji tvorbu "lehce upgradovat" a připravuji spoustu nových věcí a změn, rozhodla jsem se všechny drobnoradosti, které již dále tvořit nebudu, dát do samostatné kategorie VÝPRODEJ, kde na ně bude do vyprodání zásob platit i 15% SLEVA.. Užijte si ji..
Děkuji ❤️

* Jelikož se chystám svoji tvorbu "lehce upgradovat" a připravuji spoustu nových věcí a změn, rozhodla jsem se všechny drobnoradosti, které již dále tvořit nebudu, dát do samostatné kategorie VÝPRODEJ, kde na ně bude do vyprodání zásob platit i 15% SLEVA..  

* V objednávce je nutné použít tento slevový kód, bez něj nemůže být sleva uplatněna : LH7-7FB-16B

________________________________________________

Vítám vás v mém malém tvořivém království.. ❤

Tvořím nesmírně ráda a s velkou láskou a pečlivostí.. Tvorbě i nápadům věnuji velkou část své energie, je doslova mým živobytím.. A moc mě baví přijímat nové výzvy a tvořit speciálně na přání zákazníka, což byste určitě měli považovat za důležitou informaci..

Jsem taková romantická duše, která jezdí na motorce a ráda na ní cestuje, také létá malým letadlem a miluje západy sluníčka.. V podstatě si takto dávám do rovnováhy svou ženskou a mužskou stránku, protože jsem přesvědčená, že rovnováha je nesmírně důležitá..

Mou vášní je příroda a její dary, bylinky, květiny a vše další, co z přírody pochází. Proto pracuji zejména s přírodními vosky, přírodními materiály, s minerály.. Velmi ráda pro tvorbu recykluji i různé věci, které by jinak ztratily smysl nebo by se vyhodily.. Například části staré komody mi posloužily jako podklad pro mandaly, staré hrníčky z vintage skla a porcelánu používám ke tvorbě "hrníčkosvíček".. Ráda recykluju i další všemožné skleničky a nádoby na svíčky, tvořím i bezodpadové varianty, roztomilé pytlíčky, do kterých některé věci balím jsou z vyřazených látek či nevyužitých zbytků, balíčky často balím do již použitých krabic a vůbec se celkově snažím vést to nejen přírodně, ale i ekologicky.. ♻️

HLAVNÍ  MYŠLENKOU (nejen) mých hrníčkosvíček je dát ještě kousek příběhu zapomenutým a nechtěným věcem.. Nacházejí si ke mně cestu z různých směrů a moc mě těší, že jim společně dáváme "šanci na nový život"..

Další mou velkou vášní se staly MACRAMÉ dekorace a doplňky všeho druhu, včetně pořádání macramé WORKSHOPŮ, což jsou vlastně takové malé ženské kruhy..

Najdete proto u mě širší výběr z mého tvořivého světa, který se neustále rozšiřuje i mění podle toho, jaké nápady a přání ke mně přicházejí..

* Moji tvorbu najdete pod mým jménem Blanka Bernadetta nebo pod jeho iniciály BB, nově ale také začínám používat své "alter ego" ALCHYMISTKA..

Velmi ráda také spolupracuji s jinými tvůrci, které takto podporuji na cestě, která nebývá vždy jednoduchá.. Často se svou tvorbou zapojuji i do dobročinných aukcí nejen pro nemocné děti a opuštěná zvířátka..

* Malé nahlédnutí do mého života a mých rozhodnutí ♥️

Děkuji moc vám všem, které moje tvorba baví a ještě větší dík patří těm, kteří se ke mně pravidelně vracíte a mými drobnoradostmi těšíte nejen sebe, ale i své blízké okolí.. Svými nákupy podporujete nejen plnění mých snů, ale díky vám můžu i já podpořit sny někoho dalšího..

S díky a úctou

Blanka Bernadetta

PS : Ze ♥️ děkuji za Top výběry "Když už člověk jednou je" , "Podzim plný radostí""Dny se krátí""Svět přes modré brýle" , "Když noc střídá den" , "Zasněná dívka", "Pro radost" , "Zklidnění", "Život je krásný""Obdarovat""Sen o tajuplné zahradě ""V objetí jarní renesance""Esence radosti a hravosti", "Tohle všechno potřebuji", "Okamžik ticha", "Lehkost snu" , "Pro hezký den" , "Klidnou mysl" , "Včerejší" , "Milá lila" , "Ledopády" , "Malá tajemství" , "Na křídlech" , "Každý má své tajemství" , "Velikonoce jako malované" , "Naživo" a "Vegetační sezona"

 

 

 

Osvědčení o zápisu do evidence zemědělského podnikatele, č.jednací: OŽÚ/613/2021/Ro

IČO : 71780491 (Blanka Zámečníková)

 

Způsob dopravy
Zásilkovna / Balíkovna / Česká pošta - balík do ruky
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Blanka Bernadetta

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--