Domů Profil prodejce Blanka Kiedroňová
  • aktivní prodejce od r. 2013
    Reaguje na objednávky obvykle do 6 hodin.
  • Opava, ČR
  • 1 prodaných kusů
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 11
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1
Registrace: 10.4.2013
Město: Opava
Stát: ČR

Blanka Kiedroňová

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Autorská kniha

Knížka je určená maminkám, které chtějí "něco" změnit ve stravování svých dětí. Nabízí pohled na potraviny jako nositele dané energie, která může v nastavení organismu lecos ovlivnit.

Původní první vydání (na které potraviny je třeba dát si pozor, co k jídlu, když je dítě nemocné, výčet jednotlivých vhodných potravin s orientačními cenami a charakteristikou, zdroje vitaminů, minerálů..), je rozšířeno o informace o mléce, jsou podrobně rozebrány jednortlivé obiloviny, vhodná a nevhodná zelenina.., výpovědi maminek s řešením zdravotních těžkostí dětí (i svých) v souvislosti se stravou, informace o stravování budoucích maminek i miminek, strava při kojení, chutné recepty cukroví i běžných jídel.. (138 str. textu s 8 str. barevných fotografií jídel). Text kuchařky je proložen citáty o výchově dětí.
Knížka je také doplněná o 36 str. textu pohádek, nebo spíše vyprávěnek ze života malého Štěpánka, kterého maminka stravuje v duchu zásad makrobiotiky a vysvětluje mu, proč je nevhodné kravské mléko, proč dát přednost celým obilným zrnům před pečivem, proč je zdravá zelenina.., přidáno je také 8 stran omalovánek týkající se textu vyprávěnek. Jako maličkost pro radost přidávám záložku s obrázkem andílka.Toho najdete také s dalším celostránkovým barevným obrázkem uprostřed knížky na předělu textu kuchařky a vyprávěnek.
Po recenzi 1. vydání MUDr. Strnadelovou knížku tentokráte recenzovala MUDr. Fiedlerová, lékařka celostní medicíny (možná znáte z tel.pořadu Pod pokličkou).
Knížka je v kroužkové vazbě na praktickém papíře, který lépe odolává upalečkování od dětských ruček i skvrnám od běžné kuchyňské práce.

Způsob dopravy
Česká pošta - bublinková obálka.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Blanka Kiedroňová

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--