Domů Profil prodejce BlankaČočka
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 minut.
  • Křepice, ČR
  • 1584 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (277) 100%
Nadšenci: 483
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1584
Registrace: 4.3.2010
Město: Křepice
Stát: ČR
Důležitá informace: 17.9. - 6.10. jsme na dovolené

BlankaČočka

/ Prodávající
Novinky
1057489
30.4.2023 Pítka pro ptáčky

KŘEPICKÁ KERAMIKA

V naší dílně vyrábíme keramiku točenou i modelovanou. Na tomto profilu najdete výrobky zdobené zvířátky, sluníčky, spirálami a podobně.

Všechny výrobky jsou užitkové, nezávadné s atestem.

ZAKÁZKOVÁ TVORBA - napište, co si přejete a my se to pokusíme vyrobit - nápisy, vlastní motivy.

Používám především burelovou hlínu, na které obrázky vyniknou a myslím, že dokážu ztvárnit jakoukoli potvůrku - ikdyž po svém.

Téměř všechna zvířátka se smějou a proto  s mými výrobky radostněji vykročíte do nového dne

Všechny motivy jsou aplikovatelné i na ostatní výrobky,pokud máte nějaké speciání přání,ozvěte se. 

Pro lepší přehlednost jsme otevřeli profil R.J.Dráčetík, kde najdete decentní výrobky ze tří druhů hlíny, hnědé a šamotové,proto při nákupu zboží  společně platíte pouze 1 poštovné - navštivte tedy i přírodní pruhovanou a hnědou keramiku

Pro přehlednost jsme otevřeli nový obchůdek s veselými šperky, při nákupu platíte taktéž 1 poštovné ,  tak vítejte na www.fler.cz/krepicky-sperk

Při společném nákupu na těchto profilech platíte jedno poštovné. Při takovém nákupu vždy vyčkejte s platbou, jakmile objednávku zaregistruji, jedno poštovné vám vynuluji.

 

Pokud si chcete do našeho hrnku uvařit poctivý bylinkový čaj, navštivte Bylinky z Kopanic, zde se platí poštovné zvlášť.

 

Doprava, poštovné, platba.

 

Dopravu zajišťujeme pomocí Zásilkovny nebo kurýrem Geis. Tato služba je v současné době levnější i rychlejší. Kurýr vám osobně zatelefonuje a domluví se na vhodné době předání.

V případě potřeby možno zajistit i dopravu Českou poštou. 

Na Slovensko dodáváme kurýrem In Time holivery.

Také je možné osobní převzetí v Křepicích, Nyní i možnost převzetí v ŽELEŠICÍCH. Možnost převzetí objednaného zboží zdarma.

Při převzetí balíku vždy zkontrolujte, zda je zásilka nepoškozená. Pokud jste zvolili Geis - nechte si vyhotovit kurýrem zápis o škodě a reklamaci proveďte přímo v objednávce.

Při dopravě zásilkovnou mne neprodleně informujte.

Reklamaci při poškození dopravcem je možno uplatnit do 48 hodn.

Pokud nejste spokojeni s naším výrobkem, napište, určitě se nějak domluvíme. 

 

 

Platba je možná

-hotovost - pouze v Křepicích

-bezhotovostním převodem na účet 171829817/0300

-dobírkou

 

 
Způsob dopravy
Doporučuji Zásilkovnu, chová se ke zboží lépe. Tam vozíme jedenkrát týdně, pokud chcete zboží rychle, zvolte Balíkovnu Vždy pečlivě balím do bublinek a posílám Fler dopravou - DPD, Českou poštou, Balíkovnou a Zásilkovnou na výdejní místo nebo na adresu. Pro větší zásilky doporučuji DPD Doručíme levně po celé Evropě - ceny jsou různé, informujte se dotazem. Individuálně možno doručit i dalšími přepravními společnostmi, cenu sdělím na vyžádání. VŽDY PEČLIVĚ PŘEKONTROLUJTE PŘEVZATOU ZÁSILKU A V PŘÍPADĚ POŠKOZENÍ POŽÁDEJTE ŘIDIČE O ZÁPIS DO ŠKODNÍHO FORMULÁŘE. Osobní převzetí je možné v Křepicích. FLER DOPRAVU LZE REKLAMOVAT U OBJEDNÁVKY. zboží balím do bublinek a novin,větší a citlivé kousky posílám jako křehké, při zakoupení výrobků na profilech BlankaČočka, R.J.Dráčetík i Křepický šperk platíte poštovné pouze jednou a to nejvyšší uvedené-
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od BlankaČočka

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--