Tento prodejce dočasně znemožnil nákup svého zboží až do 21.3.2039 00:00 z důvodu "Prodej dočasně uzavřen".
Obchod byl automaticky uzavřen z důvodu neaktivity.
Profil uživatele
BlaVe
Prodávající
Dobev
Registrace: 23.3.2009

Jmenuji se Blanka. Vystudovala jsem zahradnickou školu, ale tomuto oboru se profesionálně nevěnuji. Jsem matkou tří dospělých dětí. Ty se  postupně staví na vlastní nohy, a manžel i já máme více prostoru i času věnovat se sobě i každý svým zálibám.

Celý život se velmi ráda věnuji ručním pracem, v posledních letech především paličkované krajce. Volné chvilky trávím často u herdule s paličkami. Zde vám nabízím svou práci. Snad vám budou paličkované ozdoby dělat radost stejně jako nám doma.

Od ledna 2011 je ze mne  babička, vnučka je nádherná a přináší spoustu radosti nám všem. Dostala jsem přísný zákaz nakupovat cokoliv, tak jsem vzala do ruky jehlice a trošku jsem to přehnala... O přebytky se dělím v mé sekci Pletení. Vznik některých fotografií má taky svou historii. Se švagrovou, která mi laskavě a ochotně pomáhala s focením a následným zpracováním fotek, jsme se pokoušely využít malou devítiměsíční neteř. Obléknout ji a udržet pro focení nám připadalo jako snažit se nacpat živou chobotnici do síťovky, po několika pokusech jsme to vzdaly. Nemusíte mít obavy, přežily jsme všechny.

Způsob dopravy
česká pošta, doporučeně, obálka, příp.balíček
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím