Profil uživatele
Blenda
Prodávající
Dobříš
Registrace: 7.9.2010

Přeji Vám dobrý den a zároveň Vás vítám ve svém obchůdku.

Kdybych měla něco o sobě napsat, bylo by to na román; takže ve zkratce: Po dvanáctiletém bydlení v paneláku jsme se s manželem a synkem přestěhovali na samotu na starý mlýn. Nedlouho poté se nám narodil další synek a za nějaký ten rok jsme si vzali do pěstounské péče ještě slečnu.. Do té doby jsem prošla různými profesemi - od sanitárky v domově důchodců, montážní dělnice kabelů, lití svíček atd. po technickou kresličku (moje původní).

mlyn

Už od dětství zkouším všechny možné činnosti – začala jsem vyšíváním, háčkováním, pletením (i ponožek na 4 jehlicích), předením na kolovratu,

plstěním, batikováním, aranžováním, následovala dekoupage, mozaika, lití svíček a mýdel, pletení z pediku a poslední dobou se bavím tvořením šperků z korálků a Fima.

 

Přeji vám jen samé dobré a krásné obchůdky

Renda

PS - všem díky za srdíčkové návštěvy i za slova chvály v komentářích, mám radost a o to větší chuť se zas do něčeho pustit..

Způsob dopravy
Zásilky posílám doporučeně Českou poštou v PVC obálce, příp. v kartonové krabici jako cenný balík. Při nákupu více položek v mém obchůdku se platí jen jedno poštovné!
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Zobrazování oblíbených uživatelů není majitelem účtu povoleno.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.