Nebylo nás pět, ale dokonce osm, které jsme se před měsícem domluvily v jednom klubu  na dalším pokračování tajného liftu. Co to je ? Představte si tichou poštu...místo slov si předkládáme fotografii zhotovené stránky do alba( baví nás totiž uchovat si vzpomínky ještě víc hmatatelné, než je klasické fotoalbum...na řadu přicházejí krásné papíry, razítka, stužky, mašličky, knoflíčky...) a podle toho musí další v řadě vytvořit své dílko. Maruška, Ko-Ma, se nakonec omluvila pro zaneprázdněnost, ale i tak nás bylo dost.

Při brouzdání po stránkách věnovaných scrapbookingu jsem narazila na předlohu stránky (sketch), která mě zaujala tím, že ač byla použita jen jedna fotografie, přesto byla stránka dostatečně zdobená a zaplněná :

Podle ní jsem vytvořila  stránku do vznikajícího alba našeho vnoučka Maxe a podmínkou pro všechny další tvořilky bylo použití razítka, každá ze zúčastněných měla na vytvoření stránky tři dny :

Helge:

odeslala jsem stránku Agátě a ta vytvořila toto :

následovala danas :

podle ní pokračovala Kakou :

dále lostbear :

po ní přišla na řadu v.Hela :

a poslední byla s digitálním scrapbookem Danilka :

Je moc zajímavé sledovat proměnu původní předlohy...každý si z ní bere, co mu vyhovuje...někdo více, někdo méně...přizpůsobuje si svému cítění, stylu, smyslu pro kompozici, vybírá vhodnou barevnost hodící se k fotografii...

Nenaláká vás také udělat si příští fotoalbum trochu jinak? Obchůdků s materiálem je na Fleru plno...