Momentálně nepřijímám žádné objednávky na zakázkovou výrobu. Děkuji za pochopení.
Profil uživatele
kakou
Prodávající
Bořitov
Registrace: 28.1.2009

 

Dobrý den.

 vítáme Vás u Kakou - ve světě, kde boříme hranice toho co ještě jde, ve světě plném barev a zvířátek. 

 Každý kus je originál (nedělám přesné kopie svých výrobků) a je třeba s tím počítat. 

 Pokud budete chtít vyměnit náušnice za hypoalergenní, napište mi prosím zprávu. U některých výrobků tato změna není možná. 

 Ke každému zboží je přiložen návod k použití. Na zboží se vztahuje záruka na výrobní vady. Nevztahuje se na nešetrné zacházení nebo zacházení v rozporu s návodem k použití. Může se stát, že  nebudete se zbožím spokojeni - neváhejte mě ihned kontaktovat.  Dle nových pravidel máte  nárok na vrácení zboží do 14 dnů, na vrácení plné částky máte nárok pouze v případě, že zboží se vrátí neporušené, nenošené a kompletní.

 Prosím čtěte důležité informace: 

 Pokud je u výrobku napsáno doba dodání - 3 a více dnů, počítá se doba od přijetí platby na účet, a je potřeba s tím počítat, i když se snažím zaplacené zakázky vybavit co nejdříve, v letních měsících se nedostanu k výrobě tak často. Zboží nevyrábím dopředu z důvodu velkého počtu stornovaných objednávek. 

 Na dobírku nezasílám. Po velmi špatných  zkušenostech, kdy jsem platila dobírky ze  svého a pak se mi vracely, již tuto formu úhrady nepodporuji. Neberte si  to prosím osobně. Pokud nechcete platit předem, je  možné vložit peníze z pošty na účet, nebo zaplatit složenkou. Děkuji za pochopení.

 Zboží zasílám Českou poštou, většinou v nepravidelné dny, maximálně 2x týdně. Pokud se nejedná o balík, je zboží druhý den u Vás. 

 Objednávka, která nebude  do 14 dnů od objednání uhrazena, bude stornována. Pokud napíšete, ráda Vám s platbou počkám.  Děkuji, že jste si vybrali můj obchůdek a věřím, že  budete spokojeni :)

                                                                                 Kakou

 

Způsob dopravy
Standartně mám výši poštovného 50Kč. Pokud částka přesáhne 500Kč - posílám jako pojištěný balíček za 105 korun. Proto prosím počítejte, že se výše poštovného může u vaší objednávky změnit v závislosti na tom, kolik kusů a čeho objednáte. Náušnice dávám do pevné dárkové krabičky. Pro zákazníky ze Slovenska mám zřízený FIO účet. Kontaktujte mě vnitřní poštou.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
553170
6.10.2016 Vloženo nové zboží - vše skladem
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Zobrazování oblíbených uživatelů není majitelem účtu povoleno.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.