Již nepřijímám žádné další zakázky. Děkuji za pochopení.
Profil uživatele
kakou
Prodávající
Bořitov
Registrace: 28.1.2009

 

Krásný den.

vítám vás po dlouhé době mé nečinnosti na Fleru a jsem ráda, že jste zavítali ať už jen tak kouknout nebo nakoupit. Potřebovala jsem nějaký čas, abych si utřídila myšlenky a zároveň směřovala svou tvorbu jiným směrem.

Za dva roky se v mojí tvorbě udála spousta změn, někoho možná zklamou a někoho nadchnou. Nepřestala jsem úplně vyrábět příbory a veselé náušnice, ale měla jsem pocit, že tudy už cesta nevede a je tu trochu přesyceno. 

Během té doby jsem našla svůj vlastní směr - představuji vám Prsteny s příběhem. Buď je budete milovat, nebo nad nimi kroutit hlavou. Nejsou pro každého. Každý kus je originál a každý potřebuje svůj vlastní čas aby dozrál. Některé jsou vysoce nepraktické a některé jsou nositelné jen tak na bar, když položíte ruku na sklenku. Ale co vám můžu zaručit je, že si vás každý okamžitě všimne! Nejsou tak křehké jak by se mohlo na první pohled zdát, ale třeba ruku do kapsy nemůžu doporučit. Jsou to malá umělecká díla a je třeba si je hýčkat.

Některé prsteny se už rozletěly do celého světa, ale ráda vám vyrobím na přání i váš originál.

Děkuji vám za přízeň a přeji krásný den

Dagmar Kakáčová - Kakou

 

 Prosím čtěte důležité informace: 

Objednací lhůta začíná běžet dnem připsání částky na účet. Zboží dopředu nevyrábím a u zakázky je třeba počítat s delší dobou, než se vše správně doladí. 

Zboží na dobírku nezasílám. Posílám Českou poštou za přiměřené poštovné.

                                                                          

 

Způsob dopravy
Poštovné se liší v závislosti na velikosti a ceně zásilky. Od 60-130 kč. Pro zahraniční zákazníky mám zřízený Fio účet. Konkaktujte mě vnitřní poštou. Děkuji
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
631467
14.6.2017 Probíhá přerod
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Zobrazování oblíbených uživatelů není majitelem účtu povoleno.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím