Domů Profil prodejce blondajk
  • aktivní prodejce od r. 2009
    Reaguje na objednávky obvykle do 3 hodin.
  • Olomouc, ČR
  • 29 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (7) 100%
Nadšenci: 40
Aktivita: aktivní
Prodáno: 29
Registrace: 19.5.2009
Město: Olomouc
Stát: ČR

blondajk

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Vítám Vás ve svém malém obchůdku!Úsměv

/Welcome at my small shop!

Ahoj, pocházím z Hranic, ale od doby studia na VŠ žiji v Olomouci. Kdejaké kutění mě vždy bavilo a líbilo se mi. Vzpomínáte si na náramky přátelství? Těch jsem se kdysi napletla pro všechny kamarádky opravdu neskutečné množství rozličných vzorů, na které bych teď velmi dlouho vzpomínala.Mrkáček Ještě mě také částečně postihlo vyšívání a koberečky z chemlonu.Brečí smíchy

/ Hi, I come from town called Hranice, now living in Olomouc, where I've studied. Do u remember the friendship bracelets? Yeah, I made a lots of them when I was younger.

Baví mě decoupage a korálkování, se kterým jsem však začala naplno teprve na jaře roku 2009. Snad i Vám se budou mé výrobky líbit a vyberete si něco. Budu pak mít pocit, že si netvořím jen tak do šuplíku, ale někdo bude mít z mého tvoření i užitek a stejnou radost jako já. Bude to pro mne příjemným zadostiučiněním.

/ I love decoupage and working with beads. I hope u like my work.

Ráda budu i za Vaše srdíčka a komentáře, sami jistě víte, jak zahřejí na duši.

/ I would be glad for your comments and likes too.

Rodině a přátelům nejraději dávám dárky, které sama vyrobím, takže už jsem rozdala několikery náušnice, náramky, náhrdelníky, decoupage rámečky na fotky a decoupage nebo malované hodiny na stěnu, decoupage svícny, přívěsky na klíče, diáře apod. A předloni jsem dokonce byla poctěna prosbou kamarádky, zda bych jí nevytvořila svatební šperky, což jsem jako její svědkyně samozřejmě nemohla odmítnout.

/ I give my family and friends handmade jewellery, photo frames, clocks, diaries, candlesticks and key chains as a gift to their birthdays, Xmas etc.

Dobrá zpráva pro alergičky a jejich citlivá ouška! Nyní Vám nově mohu vyměnit náušnicová zapínání z bižuterního kovu za zapínání z Osteofixu (chirurgický a dentální nerezový drát s atestem zdravotní nezávadnosti) dle Vašeho přání. Stačí to připsat do poznámky k objednávce.

/ Good news for allergic ladies! Now I can change the earring's fastenings (hooks) made of commmon metal for stainless wire for u if u want.

Příjemné pokoukání Vám přeje

Lucie

/Enjoy! Lucie

 

Něco málo z toho, co pobíhá spolu s někým po světě

a krášlí stěny příbytků přátel a známých

/My work

 

 

Počítadlo vloženo 1. 8. 2010.

// TOPlist

Způsob dopravy
Zboží je baleno do bublinek a zasíláno doporučeně Českou poštou. Při objednání více kusů bude účtováno jedno poštovné podle váhy zásilky. Osobní převzetí v Olomouci je samozřejmě možné :) / Jewellery is packed in the bubble envelope and send by Czech post. Personal delivary is certainly possible in Olomouc :)
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od blondajk

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--