Profil uživatele
Blueberry-berry
Prodávající
Stachy
Registrace: 17.10.2009

Milí návštěvnící mého obchůdku!

 

Mýdlo je jedním z nejstarších kosmetických přípravků, který používali již staří Sumerové. Mýdlo je též kosmetický přípravek, který se stará o největí orgán našeho těla - pokožku, a proto je třeba věnovat jeho výběru dostatečnou pozornost! 

Sice je dnes na trhu převeliký výběr nejrůznějších mýdel tuhých či tekutých, ne všechna jsou ale k naší pokožce nejcitlivější. 

Proto jsem se rozhodla pro výrobu domácích mýdel, takových, aby vyhovovala potřebám mým a mých blízkých. Postupně, s roztoucím zájmem okolí jsem mýdel vyráběla víc a víc a díky množství pochval jsem se rozhodla podělit se i s Vámi o má jedinečná, pečující, krásná a především s láskou doma vyráběná mýdla :)

Mýdla vyrábím tradičně, metodou zmýdelnění olejů a tuků za studena, kdy teplota míchání nepřesáhne 40°C. Používám převážně rostlinných tuků, jako je olivový, palmový, kokosový a ricinový olej, nabízím ale také mýdla staročeská, na bázi živočišného sádla. 

Má mýdla neobsahují žádné chemické konzervanty, umělá barviva ani umělé vůně. Naopak obsahují pečující a éterické oleje, sušené byliny a bylinné prášky, barevné jíly, med, mléko, semínka a různé druhy koření. To vše propůjčuje mým mýdlům přirozenou barvu a lehkou vůni :)

 

Věřím, že Vám má mýdla přinesou mnoho radosti a Vaší pokožce vláčnost a výživu!

                                                                           

                                                               Vaše Blueberry-Berry

 

Způsob dopravy
Česká pošta
Obchodní podmínky

Objednané zboží odesílám do 5 dnů od připsání peněz na účet. 

Zboží posílám zabalené v obálce s bublinkovou folií nebo v krabičce jako doporučené psaní či doporučený balíček České pošty. Při objednávce více kusů je poštovné stanoveno dle ceníku České pošty (plus balné).

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím