Domů Profil prodejce bobča
  • aktivní prodejce od r. 2009
    Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
  • Praha 4-Kunratice, ČR
  • 7213 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (2317) 100%
Nadšenci: 1805
Aktivita: aktivní
Prodáno: 7213
Registrace: 21.6.2009
Město: Praha 4-Kunratice
Stát: ČR
Důležitá informace: Objednané zboží zasílám nejpozději třetí den po obdržení platby:)-Děkuji všem za vložená srdíčka a komentáře,velmi si toho vážím.

bobča

/ Prodávající
Novinky
916924
27.11.2020 VÁNOČNÍ SLEVA 20% NA KABELKY MALÉ.PLATÍ POUZE
DO 30.11.PŘI NÁKUPU VLOŽTE KOD C9Z-Y8K-3EV

 Smát se hodně a často, získat si úctu moudrých lidí a lásku dětí, přijmout uznání čestných kritiků a snášet zradu falešných přátel, umět ocenit krásu, najít ve druhých to nejlepší, zanechat svět o trochu lepší, ať už je to zdravé dítě, záhonek v zahradě, nebo zlepšené sociální podmínky, vědět, že alespoň jednomu člověku se dýchalo lépe proto, že jsme žili. To nazývám úspěchem.

(Ralph Waldo Emerson )  

Nyní něco o mně, jmenuji se Božena a pracovala jsem 40 let v oboru  brašnářství, svou práci jsem měla velmi ráda a díky FLERU jsem se k ní alespoň částečně vrátila. Nyní šiju hodně z látek a občas i z kůže, jsem ráda když se moje zboží líbí a mám z toho velikou radost, dodává mi to sílu do další práce, těším se, když ráno vstanu, jak začnu něco nového  vytvářet a vymýšlet.

Přeji krásné dny plné slunce a pohody,Vaše Bobča......

 Své zboží  vyrábím pro radost a s láskou!!!!!!!!

 Nejsem plátce DPH.Fakturu či paragon zasílám na vyžádání.

!!OD SVÝCH DCER JSEM KE SVÝM "KULATINÁM" DOSTALA DÁREK-ETIKETKY "BOBČA". BUDE MI TEĎ POTĚŠENÍM JE NAŠÍT NA SVÉ TAŠKY.TÍMTO BYCH CHTĚLA PODĚKOVAT EVOPAPÍR (//www.fler.cz/evopapir), KTERÁ ZREALIZOVALA JEJICH VÝROBU A JEŠTĚ I TENTO ÚŽASNÝ BANNER, KTERÝ MĚ TAK POTĚŠIL!!!!DĚKUJI MOC - VÁM VŠEM!!

Způsob dopravy
Česká pošta,doporučeně. Zboží zasílám pečlivě zabalené a podle rozměru zboží-bublinková obálka nebo balíček v recy krabicích Možnost osobního předání v Kunraticích.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od bobča

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--