Profil uživatele
BOBULINA4
Prodávající
ŠLUKNOV
Registrace: 9.11.2014

 

 

NABÍZÍM TRIKA OPATŘENÉ SAMETOVÝM OBRÁZKEM ČI NÁPISEM.

 

Se sametem velmi práda pracuji,  je to skvělý materiál, který není náročný na údržbu a vypadá vážně fantasticky. Obrázek, který je  vytvořen  působí lehce  plasticky, doporučuji ho i z důvodu pro bezproblémové praní či žehlení, není třeba převracet trika a ani není zapotřebí žehlící folie..Je to sice dražší materiál nežli jiné možnosti jako polyuretanová fólie atd... přesto se snažím držet cenu. Je možné vyrobit i jiný obrázek, pokud to zvládnu, ráda Vám vyhotovím náčrtek, který následně můžete ještě poupravit ...Stačí zadat interní poštou Váš návrh, který nejdéle do 3 dnů zpracuji.

 

Trika jsou zažehlena termolisem.

 

Pokud  se Vám líbí můj obchůdek, jsem poťešena Vaši návštěvou:-)

Snažím se  maximálně vyhovět požadavku, který  mně byl zadán:-)i když je to někdy náročné , přesto mně to velmi nabíjí  sladkým odreagováním.

Nabízím i své výrobky v našem obchodě se zvířaty kde mně těší, když se vrací spokojení zákazníci :-)

 

Vaše Bobulina.-)

 

 

Mimo sametu též nově nabízím

fosforovou fólii, která  po nasvícení svítí

 reflexní

 glitrové

 metalické ( zlaté)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Způsob dopravy
Trička vám zašlu v bublinkové obálce prostřednictvím České pošty.
Obchodní podmínky

1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce u Bobuliny4 prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz/BOBULINA4. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem. 2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy 2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím. 2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu. 2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího. 2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu. 3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží 3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu). 3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu. 3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou). 3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku. 3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu 3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující. 4. Reklamace 2 / 2.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy. 4.2. Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny. 4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura. Kupující má možnost si ji sám vytisknout. Faktura slouží zároveň jako záruční list. 4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním. 5. Dodací podmínky 5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího. Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby. 5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučený balíček. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty. 5.3. Prodávající si vyhrazuje právo navýšit poštovné za tyto služby dle aktuálního ceníku České pošty. 6. Ochrana osobních údajů 6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity. Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 01. ledna 2014.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
774293
19.12.2018 Věci skladem odesílám ihned, možnost osobního odběru i 24.12 do 12.00 hodin. Krásné svátky Vám všem Bobulina:-)
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím