Profil uživatele
bobulka.shop
Prodávající
Brno
Registrace: 18.2.2018

Pod značkou Bobulka* najdete Andreu – kreativní a věčně tvořící ženu, která nade vše miluje barvy. Z materiálů si nejvíce oblíbila FIMO, se kterým ráda experimentuje po večerech, kdy její děti spí a může nerušeně pracovat. V profesním životě se sice pohybuje dlouhodobě v lékařském prostředí, ale k tvoření ji to vždycky táhlo. Pestrobarevné nejsou jen její výtvory, ale také její šatník, doplňky, obrazy v domě a život s manželem Filipem :)

Mezi její další hobby patří sukulenty, německý jazyk, návštěvy galerií a cesty do zahraničí, kde sbírá inspiraci. Sortiment značky Bobulka* se bude postupně rozšiřovat, ale pokud máte nějakou konkrétní představu, neváhejte se ozvat.

Způsob dopravy
Výrobky zasíláme Českou poštou, v bublinkové obálce, na Vaši adresu. Náhrdelníky dostanete v krabičce s logem Bobulka*. Pokud výrobek kupujete jako dárek, napište nám do poznámky a přidáme Vám i taštičku s logem. Náramky zasíláme v krabičce vyobrazené u výrobku. Popřípadě Vám můžeme na přání dodat v krabičce s logem Bobulka*.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím