Domů Profil prodejce bon bon..sladká krása
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 3 hodin.
  • Olšany okr. Šumperk, ČR
  • 7 prodaných kusů
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 12
Aktivita: aktivní
Prodáno: 7
Registrace: 14.3.2012
Město: Olšany okr. Šumperk
Stát: ČR

bon bon..sladká krása

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.
Dobrý den, mé jméno je Ivana Blaháková a na fleru mě najdete jako bon bon..sladká krása bon bon - jež je spojením sladkého a krásného má ve své řadě ručně dělané šperky a doplňky. Jde o zajímavé řemeslné zpracování a hravé barevné i materiálové řešení. Všechny výrobky jsou dělány z materiálů jako jsou plsť, korálky, různé kovy, plast a z komponentů, kterými jsme obklopeni a které používáme v běžném životě Proč vyrábím - no protože musím:-) Neumím jen tak sedět v klidu, pořád musím něco dělat a ráda zkouším nové věci, nové možnosti, když něco nejde tak..tak to jde jinak Začínala jsem jako spousta z nás s korálky, ale nevydržela jsem dlouho, mnohem více mě v poslední době fascinuje vyrábět z různých materiálů, které by jinak skončily v odpadkovém koši například použitá pryžová podložka - výroba lékorkových naušnic, nebo různé kousky látek - ty jsem použila k výrobě bonbonkových naušnic. Myslím si že spousta věcí nepatří do odpadků nebo alespoň některé jejich části a vždy když mám takový kousek v rukách hned přemýšlím k čemu by se hodil nebo na co by se dal použít a jindy to přijde samo a výrobek je na světě stejně jako u náhrdelníku integráč nebo modrý s očky. Zastávám názor že příroda je jen jedna a ne vše se časem rozloží tak proč to nepoužít k výrobě něčeho pěkného a užitečného co k něčemu poslouží a udělá jiným radost:-)
Způsob dopravy
Doporučeně českou poštou zpravidla do 2 dnů po obdržení platby na účet. Cena je 41kč, u většího zboží dochází k navýšení poštovného. Výrobky zasílám v bublinkové obálce, větší výrobky pak řádně zabalené v bublinkové folii nebo podobném materiálu, který zabrání poškození. V okolí Šumperka možný i osobní odbběr - v takovém případě mě prosím kontaktujte VP (vnitřní poštou)
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od bon bon..sladká krása

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--