Domů Profil prodejce Bonjour
  • Prodejce od r. 2012
  • Chomutov, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Aktivita: -
Registrace: 6.8.2012
Město: Chomutov
Stát: ČR

Bonjour

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

   Vítám všechny šikulky a šikuly na mém profilu. Zajímám se o nové výtvarné techniky, stále musím něco tvořit. Prostě neumím jen tak sedět v klidu :-)

   Před několika měsíci jsem se seznámila s výrobou kabelek z papíru, obalů od sladkostí ,, CANDY BAGS", tak jsem si zkusila několik kabelek vyrobit. Jenže jak jsem se dozvěděla již z několika horoskopů, musím poznávat stále nové a nové věci, tak na mých stránkách budou postupně přibývat i jiné výrobky. A co jsem už vyzkoušela? Malování na hedvábí, pletení košíků z pedigu,paspartování, samozřejmě šiju - levou zadní :D, aranžování sušených květin ( vypěstovala jsem si alergii), atd, atd... V současné době si hraji s polymerovou hmotou FIMO, s korálky,...Co bude další, to se ještě uvidí :-)

   Na tomto místě bych chtěla vychválit všechny šikovné lidičky v této naší zemičce. Fakt nevím, kam na ty nápady chodíte!!!!     Moc krásné věci !!!

 

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Bonjour

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--